Світлана Семчук — РІО Бердичів
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На території міської лікарні лікарів, медичний персонал, керівників лікарні, міської, районної та обласної рад, відділу охорони здоров’я, обласного госпіталю ветеранів війни, народного депутата України зібрала важлива і бажана подія в житті медичної галузі та усієї Бердичівської міської територіальної громади. Це відкриття реконструйованого відділення екстреної медичної допомоги, на яке з нетерпінням чекали бердичівляни протягом кількох місяців.

До обласного госпіталю ветеранів війни у Бердичеві, який роками займає лідруючі позиції у плані лікування, оперативних втручань, фізичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій наприкінці робочого дня четверга завітала з робочим візитом Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Нагадаємо, що це вже не вперше до медичного закладу приїздить очільник даного органу виконавчої влади. Трохи більше 2-х років тому керівник госпіталю Павло Журбенко та його заступник Олександр Стоцький зустрічали міністра та проводили оглядову екскурсію коридорами, палатами, операційними та іншими кабінетами госпіталю.

Причому остаточний список тих, хто буде членами створеної Громадської ради і братиме участь у вирішенні питань місцевого значення, здійсненні громадського контролю за діяльність виконавчих органів міської ради, налагодженні ефективної взаємодії цих органів із громадськістю тощо, ще не сформовано. Так само ще наразі не є затвердженим Положення про Громадську раду при Бердичівському міському голові, хоча у середу наприкінці робочого дня відбулося вже друге засідання.

Члени адміністративної комісії при міській раді сьогодні нарешті зібралися на засідання задля розгляду протоколів про адміністративні правопорушення. Кілька разів його не проводили з різних на те причин, зокрема, через відсутність «листів щастя», а сьогодні таких було 3 і по ним потрібно було прийняти рішення відповідно до статей КУпАП.

Вже другий тиждень на базі загальноосвітніх шкіл міста діють літні табори, організація яких є багаторічною гарною традицією і дуже подобається маленьким бердичівлянам. До таких таборів щоденно у будні дні ходять учні початкових класів та іноді приєднуються і п’ятикласники, котрі хочуть весело, цікаво і різнобічно провести свій час літніх канікул. І найчастіше такої двотижневої активності, насиченості заходами школярам видається навіть мало, тим паче, що працює табір з 9-ї до 12-ї години. Ще б пак, самі педагоги зазначають, що час пролітає дуже швидко, проте діти не лише розважаються, а й дізнаються багато чого нового, поповнюють свої знання і з незабутніми враженнями йдуть по домівках.

Святковий першочервневий день у Бердичеві після виступів дошкільнят, конкурсів та інших розваг надвечір продовжили, перейнявши естафету, вихованці Бердичівської музичної школи. Хоч літо цьогоріч явно запізнюється, проте свої музичні номери для бердичівлян на площі Центральній вони назвали по-літньому, приємно і солодко – «Літній джем».

На щастя, сьогодні погода не завадила маленьким бердичівлянам продемонструвати свої танцювальні номери, а трішки старшим і дорослим – гарно провести час на площі Центральній. Тут з нагоди Міжнародного дня захисту дітей розгорнулося неймовірно яскраве, захоплююче, напрочуд рухливе і веселе свято.

Цьогоріч, звісно ж, погода аж ніяк не сприяє купальному сезону, який в минулому багато хто відкривав на початку або посеред травня. Проте готується міська комунальна пошуково-рятувальна служба на воді все ж заздалегідь, аби все було в порядку, робота була організована злагоджено, а працівники досконало виконували свої безпосередні обов’язки.

У середу майже під кінець робочого дня в актовій залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Останнім часом стає доволі поширеною практика збирати членів виконкому в такий час, щоб, очевидно, якомога менше відволікати їх від роботи і, не менш очевидно, щоб міський голова, його заступники і керівники управлінь та відділів мали змогу виконати все заплановане на цей день.

Всього лишень два питання було винесено цього разу на порядок денний засідання архітектурно-містобудівної ради. Причому обидва питання стосувалися одного і того ж – детального плану території, замовником обох планів є управління містобудування, архітектури та земельних відносин, а розробником – підприємство «Архітектурна майстерня Бердичева», відоме і знане завдяки розробці багатьох планів та проектів, розглянутих на засіданнях цієї ж таки ради.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.