Субота, 28 Трв

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Спочатку до малої зали гарнізонного будинку офіцерів, яка останнім часом стала, як і в 2014 році, траурною, привезли тіло Віталія Паламарчука, і ті, хто прийшов з ним попрощатись мали змогу трохи поспілкуватись між собою та розповісти про земне життя Віталія.

 

Тому, що важко сказати, ким він відчував себе більше: бердичівлянином, який живе в Хажині, чи мешканцем Хажина, який працює в Бердичеві.

 

Ракетний обстріл військового навчального центру обірвав 17 травня його життя разом із майже сотнею побратимів, які стали на захист рідної України.

 

Тобто скоїли повторно кримінальний злочин в той час, коли перебували на обліку в органах пробації за попередні правопорушення. Це становить 1,8% від загальної кількості бердичівлян (216 осіб), які в минулому році відбували покарання, що не пов’язані з позбавленням волі.

Так, наприклад, нещодавно ми писали про те, що засідання виконавчого комітету не анонсуються, що мало б бути згідно із законодавством, і ось вчора про аналогічне засідання вже було повідомлено на офіційній сторінці міської ради.

Один з кермувальників, чию справу днями розглянув Бердичівський міськрайонний суд, вважав, що за таких умов його відмова не потягне за собою жодної відповідальності – і помилився.

 

Адже призначені на вчора засідання двох комісій не відбулись саме через відсутність депутатів.

Про це на засіданні постійної комісії з питань бюджету повідомив депутатам головний лікар закладу Анатолій Сова.

Така компенсація була установлена Постановою Кабінету Міністрів України в 2016 році і надається тим учасникам АТО, які отримали інвалідність першої чи другої групи внаслідок безпосередньої участі в бойових діях.

 

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.