Олександр Доманський — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

1 грудня виповнюється рівно рік від того, як на першій сесії Бердичівської міської ради нової каденції офіційно вступили на посаду новобраний міський голова Сергій Орлюк, нові депутати та були затверджені нові заступники очільника міста.

 

Зрозуміло, що в інтер’єрі не буває неважливих речей, аде іноді забувають про якусь дрібницю, яка потім «ріже очі», виділяючись серед гармонійних елементів. Давно відомо, що занавіски, штори, портьєри, тобто речі, які по площі іноді займають цілу стіну помешкання, є дуже важливими елементами інтер’єру, а карнизи до них і є тією дрібницею, яка може або підкреслити стиль, або ж показати його відсутність.

 

І знову розповідь в замітці піде про сумнозвісні тендери на визначення проектантів ремонтів і будівництв бердичівських спортивних об’єктів.

 

Останніми днями підприємницьке середовище збурила новина про зміну правил ведення діяльності, зокрема, нові правила обліку товарних запасів для ФОП, які набувають чинності вже з 26 листопада, тобто, відзавтра.

Ми вже писали, що вчора в актовій залі міськвиконкому відбулась зустріч деяких мам, діти яких проходять реабілітацію у комунальній установі, з міським головою та спеціалістами виконкому.

 

«Тендери» і «закупівлі» – ці слова були років двадцять тому немовби перепусткою до класу «обраних», адже саме тоді народжувалось законодавство, яке регулює нині державні закупівлі. Але тоді вони були «сховані» в товстелезних «талмутах» друкованого офіційного вісника закупівель. 

Сергій Орлюк запрошував на цей своєрідний «строевой смотр» і депутатів міської ради, але чомусь ніхто з них не приїхав.

Ми вже писали, що днями бердичівська громада понесла незворотну втрату – на 64 році життя від коронавірусу помер Володимир Пономарчук.

 

Проект відповідного рішення вже почали обговорювати на засіданнях постійних депутатських комісій, які проводяться в рамках підготовки до чергової сесії Бердичівської міської ради.

Чи будуть адекватні учасники тендеру? Чи будуть вони реально конкурувати та зменшувати ціну? Скільки грошей вдасться зекономити міському бюджету внаслідок цієї конкуренції?


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.