Про підозру в незаконній діяльності з організації азартних ігор і функціонуванні підпільного грального закладу 6 грудня було повідомлено сімом мешканцям Житомира і Бердичівського району.
Слідче управління ГУНП, працівники регіонального Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ, за процесуального керівництва прокуратури області зібрали докази, в тому числі отримавши результати експертних досліджень, які підтверджують, що четверо жінок і троє чоловіків займалися незаконним бізнесом.
Встановлено, що організаторами підпільного закладу стали двоє жителів області – 37-річний та 29-річний чоловіки, залучивши до протиправної діяльності ще 5 осіб віком від 24 до 60 років. На площі Соборній у Бердичеві вони вийняли приміщення на 1-му поверсі житлового будинку, обладнали комп’ютерами і замаскували його під кафе-магазин, який діяв з квітня по липень цього року у закритому режимі цілодобово.
Потенційні гравці платили гроші, в тому числі і через систему електронних платежів, отримували від адміністраторів-касирів доступ до інтернету та азартних ігор онлайн-казино. Ліцензій, відповідно, на таку діяльність заклад не мав, зате щоденно отримував виручку від 50 тисяч гривень.
У липні правоохоронцями було проведено слідчі дії і вході обшуку вилучено гральне обладнання – 40 комплектів комп’ютерної техніки зі спеціальним програмним забезпеченням, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки, готівку у сумі майже 50 тисяч гривень та інші речі.
Оголошено підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) ККУ. На даний час вирішується питання про застосування до підозрюваних запобіжних заходів. Їм за чиним законодавством загрожує штраф від 40 до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 3 роки.
За матеріалами Відділу комунікації поліції Житомирської області та Пресслужби Житомирської обласної прокуратури