Напередодні Дня Незалежності України, 30 Гарнізонний будинок офіцерів влаштував фотовиставку. Виставка створена за допомогою фото, які були зроблені військовими бердичівського гарнізону, а саме 26 артилерійською бригадою імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича та 139 окремим батальйоном територіальної оборони, та отримали від них фото з зони бойових дій.
Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //
На різних напрямках бердичівські військові боронять не тільки наші території, а і нас самих. Тихі ліниві ранки, запашна кава з корицею, посмішки рідних, звичний робочий день і сімейна вечеря. Такий елементарний затишок є не у кожного міста України. Ми повинні дякувати бердичівським військовим, що маємо досі можливість продовжувати жити свої життя під нашим синьо-жовтим прапором. Військові бердичівського гарнізону – це не просто люди з фотографії, а наші рідні, кохані, хороші друзі, колеги або колишні однокласники. Ми проживали з ними своє життя, ходили на роботу, зустрічалися у кав’ярнях на вихідних, але тепер такі рідні для нас, вони винищують окупантів в найгарячіших точках.
Світлинам присвячено три стенди у холі Будинку офіцерів. Героями фото часто виступають бердичівські військові, які знаходяться на відпрацюванні поставленої задачі, або просто їх побут. Лісопосадки, болото, холод, бліндажі, важка арта та руїни українських міст та селищ – реалії, що вже є звичними для цих мужніх дівчат та хлопців.
За допомогою виставки ми не тільки дізнаємося про побут військових, чи як вони працюють з технікою, але вшановуємо світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя за Україну. На превеликий жаль, деяких героїв з цих фото вже немає серед нас. Та їхні побратими подбали про те, аби бердичівляни знали обличчя своїх захисників та пам’ятали, якою ціною дістається наша перемога.
Якщо ви хочете дізнатися ще більше про історії бердичівських військових, можете відвідати музей Операції об’єднаних сил (АТО) Бердичівського гарнізону. З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України, у музеї з’явилося багато нових експонатів з зони бойових дій і не тільки. Уламки ворожих ракет та безпілотників, безпечні копії справжньої зброї, уламки ворожих БМП та дуже багато іншого. Екскурсії проводить безпосередньо начальник Будинку офіцерів Олег Цилінський. Він може захоплююче розповісти про кожну деталь, з якої складається колекція музею, бо добре знає її історію.
Екскурсії безкоштовні, здійснюються за попереднім записом. Контакти можна легко знайти на офіційній сторінці Гарнізонного будинку офіцерів на Facebook.