Наскільки безпечна ліпосакція стегон
Пластична хірургія з рідкісної екзотики для зірок стала повсякденністю. Практично кожна жінка користувалася хоча б найпростішими послугами, такими як уколи ботоксу. Та й багато чоловіків приходять до висновку, що бути “трохи красивішим за мавпу” дещо несучасно, а варто прагнути зовнішньої досконалості, щоб вона гармоніювала з багатим внутрішнім світом.
Питання зміни фігури відноситься до найактуальніших для представників обох статей, тому всі типи ліпосакції дуже потрібні. І це одна з найефективніших операцій у пластичній хірургії.
Чи буває ліпосакція небезпечною і як цього уникнути
Серед найпоширеніших варіантів втручання лідирує ліпосакція стегон. Зі зрозумілих анатомічних причин частіше таку операцію вибирають жінки. Стегна – досить складна зона, яка на 70-90% пов’язана з гормонами, тому дівчатам далеко не завжди допомагають консервативні методи, такі як дієти та вправи. І якщо все-таки є бажання змінити контури фігури, то варто подбати про безпеку.
Сама собою операція не надто складна, не несе в собі значних ризиків. Відновлювальний період теж не дуже довгий, а весь дискомфорт полягає в декількох синцях, які гояться природним шляхом. Але все-таки слід подбати про безпеку та протипоказання:
1. Перший критерій безпеки – вибір хорошої клініки, грамотних та досвідчених лікарів. Це стосується всіх видів пластичної хірургії. Не можна забувати про те, що подібна робота нездатна виявитися занадто дешевою, тому якщо вам потрібна корекція зони стегон або ліпосакція рук, ціна має бути розумною, але не надмірно низькою. Це той випадок, коли заощаджувати не варто. Здоров’я дорожче, навряд чи хтось буде сперечатися з такою великою істиною.
2. Ви можете почитати відгуки про конкретну клініку та лікарів, які в ній працюють. Варто мати на увазі, що завжди будуть негативні коментарі – вони далеко не завжди означають, що лікарі погані. Пацієнти самі припускають величезну кількість помилок у перед- і післяопераційному періоді, але хто ж звинувачуватиме себе, коли можна перекинути відповідальність на лікаря. Тому розумно виводити “золоту середину”.
3. Бажано перевіритись перед втручанням на інфекції, хронічні захворювання. Скоригувати стани, які є тимчасовими протипоказаннями. Обов’язково пройти аналізи, починаючи від загальної крові та сечі, закінчуючи специфічним – на кшталт толерантності до глюкози, щоб уникнути цукрового діабету.
Якщо підійти відповідально, то ліпосакція є абсолютно безпечною.
Протипоказання та запобіжні заходи
Список протипоказань не такий вже й великий. Варто запам’ятати такі:
– цукровий діабет у стадії декомпенсації;
– алергічні реакції на наркоз (перевірити та замінити – завжди можна);
– онкологічне захворювання;
– Активні запальні процеси в організмі.
Тимчасовими протипоказаннями вважають вагітність та період лактації. Бажано проконсультуватися додатково з лікарем.