Поїздка за межами України або всередині країни пов’язана з певними ризиками. Отримати медичну допомогу в іншому місті або державі буває проблематично, особливо, коли немає страховки. І якщо для виїзду за кордон оформляти поліс потрібно обов’язково, то, подорожуючи Україною, рішення приймається добровільно. У будь-якому випадку страховка забезпечить впевненість і спокій. Якщо станеться неприємна подія або загостряться проблеми зі здоров’ям, ви зможете розраховувати на покриття медичного обслуговування, у тому числі госпіталізацію та медикаменти. Перелік послуг залежить від договору.
Покриття туристичної страховки буває різним
Всупереч тому, що поліс для виїзду за кордон є обов’язковим, не рекомендується оформляти його, виходячи тільки з формальних міркувань. У поїздці дійсно може щось статися, і знадобиться медична допомога. Як правило, її вартість висока. Оформляючи найдешевшу страховку тільки для отримання дозволу на в’їзд, ви ризикуєте витратити велику суму особистих грошей у разі настання страхового випадку. Тому рекомендується заздалегідь продумати перелік ймовірних неприємних подій.
Існує електронна страховка http://tig.com.ua/ і паперова. Різниці між ними немає, обидві рівнозначні. Зручніше вибирати електронну — у разі втрати вона завжди буде доступна для друку. Поліс може покривати такі витрати:
- стоматологія;
- хірургія;
- евакуація;
- медикаменти;
- транспортування на батьківщину в разі смерті і т. п.
Розширений пакет нерідко включає послуги адвоката, оплату у разі втрати документів, багажу, компенсацію у разі скасування авіарейсу. Крім того, якщо ви виїжджаєте в іншу країну для активного відпочинку, туристичний поліс може покрити відповідальність перед третіми особами при завданні збитків, неспецифічних травмах, псуванні спортивного інвентарю.
Іноземцям, що мандрують Україною, необхідно оформити поліс, який покриває витрати на лікування COVID-19. Таку ж послугу не завадить замовити і українцям,виїжджаючи за кордон. Особливо, якщо ви не пройшли вакцинацію.
Подорожуючи в іншу країну на особистому автомобілі, крім обов’язкової «Зеленої карти», варто оформити додаткову туристичну страховку. Вона покриє витрати на ремонт, евакуацію тощо.
Оформлення туристичної страховки
Таку послугу надає практично будь-яка велика компанія, профільною діяльністю якої є страхування. Водночас перед оформленням варто ознайомитися з показниками надійності. Поліс має працювати в разі виникнення надзвичайної ситуації. Тому рекомендується уважно вивчити:
- рік заснування компанії;
- перелік послуг;
- професіоналізм контактного центру;
- прозорість у разі оформлення договору;
- відгуки клієнтів;
- фінансові показники та відсоток виплат;
- якість і наповненість офіційного сайту.
Підписуючи договір на оформлення туристичного поліса, вимусите переконатися, що він відповідає вашим потребам і зможе захистити в непростій ситуації. Не варто укладати контракт на обслуговування тільки заради виконання формальності. Опинившись у скрутному становищі, особливо в іншій країні або місті, далеко від близьких, важливо отримати гарантії та захист.
Страхова компанія «ТЕКОМ» надасть професійну консультацію і запропонує оптимальний туристичний поліс. В особистій бесіді зі співробітником ви зможете обговорити всі тонкощі та деталі договору. Компанія «ТЕКОМ» практикує індивідуальний підхід до клієнтів, що дає змогу підібрати найбільш вигідні умови. Крім того, гарантуються виплати та забезпечується справедливий підхід у вирішенні будь-яких ситуацій. Зв’язатися з консультантами можна в будь-який час зручним способом. Де б ви не знаходилися, «ТЕКОМ» буде поруч.