В рамках проведення цього місячника у гуманітарній гімназії №2 з метою попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей, підняття рівня знань та отримання навичок з безпеки життєдіяльності, а також посилення уваги дітей до питань власної безпеки було проведено комплекс заходів, спрямованих на збереження життя і запобігання трагічних випадків.
У цей час проводилися відкриті уроки та виховні години у початкових та середніх класах, літературні читання в старших класах, учні яких ще й створювали власні презентації, оновлювалися куточки та стенди з ОБЖД, влаштовувалися виставки малюнків, стінгазет та плакатів. Активними учасниками численних шкільних виставок були Задоєнко В. та Шалагінова С. (7-А кл.), Дідичук Д., Ягущина Я. та Безпалий І. (4-А), Зеленко Є. (4-Б), Сальва А. та Добоюк С. (6-А), Разгонова О. (8-Б), Козловська Д. (8-В), Гордєєва О. (3-В). Класні керівники 1-11-х класів проводили вікторини з учнями щодо дотримання безпеки життєдіяльності. Учні 10 класу під керівництвом учителя біології Кравчук Т.М. підготували і провели інформаційні експрес-хвилинки «Безпечне поводження», в гімназії працювали «Школа здоров’я» (відп. учитель біології Бугаєнко Н.В.) та «Школа пішохідних наук» (відп. учитель мистецтва Мартинюк М.В.).
Своє бачення вирішення даної проблеми продемонстрували й учасники шкільної агітбригади «Дзвін», запрошені на відкрите засідання «Музичної вітальні». Юним глядачам розказали про правила безпеки при поводженні з вогнем казкові герої: Коза (Поліщук О.) та її семеро козенят, зграйка добрих Жуків (Грасс Є., Разгонова О., Гоменюк С., Васильєва К.) та Попелюшка (Бойко С.), розгніваний за необережність на бабу старий Дід (Качанюк Д.) та Гном (Жмур Н.). Юні гімназисти, які були запрошені на свято, усвідомили, що пожежа завжди являє собою величезну небезпеку для людини і з цим не посперечаєшся. Адже за 9 місяців 2017 року на Житомирщині було зареєстровано 1928 пожеж, внаслідок яких загинуло 76 осіб, ще 5 дітей потонуло на водоймах влітку…
А ще на цьому заході глядачі, а це учні 1-4-х класів разом з ведучими (Кирилюк А., Цвіркун О., Мельничук М., Вакулюк О., Мохорт О.) грали в інтерактивні ігри, складали прислів’я та приказки, відгадували загадки, демонстрували власні малюнки та переглядали презентації.
Наостанок учениця 9-Б класу Маріанні Кобець прочитала власний вірш про правила поведінки у небезпечних ситуаціях і нагадала малечі, які номери телефону при цьому слід набирати.