В закладах освіти Семенівської громади сьогодні закінчується чотириденний історично-патріотичний маршрут «Колесом в історію». Це захід, що не схожий на традиційні посиденьки в класах чи вірші та пісні в актових залах, якими в наших школах звикли виконувати план виховної роботи з учнями.
Юрій Балюк не раз організовував такі нетрадиційні та цікаві для дітей справи у школі, де був директором (1, 2, 3, 4), а тепер їх організовує в масштабах громади. А якщо сказати по-чесному, то він вже переріс рівень очільника освіти невеличкої ОТГ і міг би підняти на новий рівень навіть освіту нашого міста чи всього району.
Можливо, про чотири історично-патріотичних дні Семенівської громади потім зможемо розповісти докладніше, але й навіть коротка інформація зі сторінок навчальних закладів, які беруть участь в цьому проекті, надихає:
День 1. Сьогодні у Хажинському ліцеї стартував історично-патріотичний маршрут “Колесом в історію”. До учнів Хажина доєдналися учасники із Семенівської гімназії, Красівського ліцею. Після привітання і вступної частини всі учасники шляхом жеребкування об’єдналися у команди: “Гайдамаки”, “Повстанці”, “Княжичі”, “Козаки”. Далі були захоплюючі випробування маршрутами: “Вікторина”, “Історія сіл”, “Шевченко питає” та “Ретрокінозал”. Всім дуже сподобалося! Маршрут триває….
День 2. Наша подорож триває… Історично-патріотичний маршрут “Колесом в історію” продовжується!
Квест-практикум “Школа безпеки” у Семенівській гімназії.
Ми відвідали локації, отримали багато інформації, попрактикувалися та порелаксували.
Далі буде…
День 3. Історично – патріотичний маршрут “Колесом в історію” триває! Сьогодні нас гостинно зустрічало урочище Чорні Лози с. Красівка.
Познайомилися з організацією “Пластун” та їхніми правилами.
На локаціях, запропонованих пластунами, перейняли знання, досвід та позитивну енергію.
День 4. В селі Закутинці відбулась зустріч з краєзнавцем Анатолієм Горобчуком, військовим капеланом Іваном Цихуляком та військовими навчального центру, які розповіли про невідомі сторінки історії нашого краю та як знання справжньої історії допомагає нашим військовим на фронті. А в селі Малі Гадомці був урочисто відкритий пам’ятний знак воїнам армії УПА, які саме тут прийняли свій останній бій в 1951 році.