Задавалось, це питання начальнику районного управління Держпродспоживслужби Валерію Бикову, а стосувалось воно відео, оприлюдненого в соцмережах, на якому безпритульна собака на Червоній Горі б’ється в конвульсіях, наче отруєна.
Він відповів, що дослідження саме тієї собаки не проводилось, тому точно сказати, чи вона була отруєна, теж неможливо. А якщо й хтось підкидав отруту, то напевно, це робили жителі саме цього мікрорайону. Навряд чи хтось з інших мікрорайонів приїздив це робити.
Безпритульних тварин в місті багато, скарг від покусаних мешканців теж багато (3-4 на тиждень), тож проблема існує. Мер завірив, що бригада для відлову тварин створена… Але навіть після відлову та стерилізації чи вакцинації їх випускають назад, тому що постійного притулку немає в місті.
На що Людмила Вікторівна зауважила, що, якщо бригада утворена, то вона має працювати…
Крім собачого питання голова районної адміністрації порушувала на робочій нараді й інші питання, які стосуються життєдіяльності міста та району. Так, в заступника начальника Бердичівського відділу поліції вона запитувала, чи перевіряли поліцейські роботу в нічний час автозаправки «ОККО», де віднедавна почали продавати спиртні напої. І чи перевіряють вночі таксистів на предмет наявності в них спеціальних дозволів на нічну роботу.
У директора РЕМу запитувала, чи немає позаштатних відключень електроенергії, в начальника газового управління аналогічно поцікавилася за газ. Керівниці казначейства, відділення пенсійного фонду та відділу соціального захисту звітували про свою роботу за тиждень, і для кожної з них у голови РВА були настанови та пропозиції.
Окремо зупинились на нараді стосовно зміни правил для ВПО (тепер, щоб отримувати допомогу від держави, вони повинні або працювати, або стояти на обліку як безробітні) та правил бронювання особливо цінних працівників від мобілізації до ЗСУ.
Особливо бадьоро прозвучала доповідь очільниці гуманітарного відділу про те, що на 75% виконано план другого етапу шкільних змагань «Пліч-о-пліч», закінчення якого очікується 31 березня. Після цього наступить третій, районний рівень змагань, до якого вже активно готуються працівники управлінь і відділів, які пишуть регламенти, готують протоколи та інші необхідні речі. Цей етап будуть проводити у тісній співпраці з Бердичівською міською громадою, адже вся наявна спортивна база є саме тут.
Одним словом, нарада в районній адміністрації ще раз показала, що її очільниця заглиблюється в усі проблеми нашого району, і навіть якщо розв’язати їх змоги в неї немає, то зайвий раз нагадати про них іноді теж буває корисним.
P.S. А на початку наради керівник Бердичівського госпіталю для ветеранів Павло Журбенко вручив Людмилі Димидюк офіційну подяку за сприяння у розв’язанні проблеми забезпечення закладу продуктами харчування.