Перипетії навколо питання роботи Бердичівської редакції радіомовлення продовжуються, щоразу набираючи все більших і більших обертів та втягуючи в «розбір польотів» все більшу кількість людей з різними поглядами та думками. Причому ці погляди і думки в одних, наче крик душі, а в інших – агресія, що викликає ланцюжкову реакцію невдоволення прихильників радіо та крики «Ганьба!».
Прийняти рішення стосовно комунального підприємства зібралися на позачерговій сесії міської ради 26 травня. За день до цього профільна комісія детальніше розглядала та обговорювала це питання. І як на профільній комісії, так і на самій сесії, все розпочалося з гучної заяви Олексія Побережного про те, що минулого разу він вручив міському голові проект рішення стосовно ліквідації радіо, яке виконавчий комітет на чолі з керуючою справами Надією Мохно повинен був розглянути та внести свої рекомендації, що не було зроблено, хоча часу для цього було достатньо. За словами депутата, це пряме ігнорування депутатської діяльності, адже рішення, подане ним, не є безпідставним. Він вважає, що Бердичівська редакція радіомовлення не справляється з покладеними на них завданнями, а кошти, що виділяються на це комунальне підприємство, так необхідні для вирішення інших, більш важливих проблем. Більше того, від «свободівця» Анатолія Кривушина пролунали обвинувачення в адрес і пані Березовенко, і заразом в адрес ТРК «ВІК», що вони у своїх передачах висвітлюють лише ті події, що пов’язані безпосередньо з мером нашого міста. Інші ж депутати, за його словами, не можуть виступати ні по радіо, ні по телебаченню. Різке обвинувачення викликало масу невдоволення у Василя Мазура, який одразу ж почав давати відсіч своїм нападникам. Міський голова з впевненістю стверджував, що за всі роки діяльності радіомовлення жоден депутат, жоден активіст чи громадська організація ні разу не звернулися з проханням виступити, тому і відмов вони не могли почути у відповідь. А свою передвиборчу інформаційну кампанію, що транслювалася в ЗМІ, він оплатив.
Прихильники ж бердичівського радіо щосили намагалися достукатися до тих, хто так яро і категорично проти нього, що не можна закривати дану структуру, щоразу наводячи вагомі аргументи. За підтримку дротового радіо емоційно виступила депутат міської ради Тетяна Домбровська, зауваживши, що для літніх людей, які не вміють користуватися Інтернетом, це важливе джерело отримання інформації про події, що відбуваються в місті. Підтримали пані Домбровську і представники Товариства сліпих Бердичева, і голова Ради ветеранів заводу «Прогрес» Сергій Железняк, який зазначив, що для близько п’ятисот ветеранів заводу, які хворі і не виходять з дому, а то і взагалі не встають з ліжка, буде знущанням позбавити чи не єдиної можливості дізнаватися інформацію про місто.
Як би там не було, але питання про ліквідацію радіомовлення на позачерговій сесії не мали вирішувати. Скликана сесія мала затвердити рішення про продовження терміну дії Програми розвитку інформаційного простору міста на І-ІІІ квартал 2016 року, що депутати, після тривалих дискусій, криків та переходу на особистості, зрештою, зробили: 19 голосів «за», 2 – «проти», решта – утрималися.
Отож міська редакція радіомовлення продовжуватиме свою діяльність, хоч дещо і видозміниться. Згідно прийнятому депутатами рішенню, на базі комунального підприємства мають створити нові рубрики, які відображатимуть діяльність органів місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурно-освітній розвиток міста, його історичне минуле. Також для бердичівлян будуть анонсувати події, що відбуватимуться в Бердичеві. Таке оновлення, на думку прихильників радіо, якомога повніше розкриватиме життя нашого міста, а для слухачів буде ще цікавіше його слухати.