Ми вже не раз писали, що асфальтування вулиці Шевченка після переукладання там водогінних та каналізаційних мереж затягується, так само як затягувались там роботи із заміни труб.
Третій тендер, на який вийшли фірми «Урарту» з пропозицією 12,6 мільйона та «Автомагістраль» з пропозицією 17,1 мільйона, розпочався 30 серпня, але ще й до цього часу не закінчився.
16 вересня «Урарту» очікувала рішення про свою перемогу як учасник, що подав найменшу пропозицію, але вже 17 вересня уповноважена особа КП «Бердичівкомунсервіс» відхилило її пропозицію з причин невідповідності технічної специфікації. А саме через те, що в кошторисі було написано, що автомобіль-гудронатор має обсяг 7000 літрів, а в переліку техніки фірми був зазначений автомобіль з цистерною 6000 літрів. Так само і екскаватора з ковшем 0,25 куба не знайшли у переліку техніки, залученої до виконання робіт. Мовляв, через це порушені норми розрахунку ціни, тому документи мають бути відхилені.
20 вересня комунсервіс визнав переможцем тендеру фірму «Автомагістраль», яка пропонувала заасфальтувати вулицю Шевченка майже на 5 мільйонів дорожче, ніж «Урарту». В «магістралі», напевно, плескали в долоні такому рішенню, хоча для них такий тендер — пилинка, адже основні їхні об’єми – це сотні мільйонів і навіть мільярди гривень на автотрасах по всій країні. Натомість бюджету Бердичева зекономити 5 мільйонів було б зовсім непогано.
Але й на цьому історія з цим злощасним для Бердичева тендером не завершилась.
22 вересня фірма «Урарту» подала скаргу на рішення уповноваженої особи та вимагає скасування її рішень щодо оголошення результатів тендеру. В своєму обґрунтуванні спеціалісти «Урарту» написали, що у них гудронатор місткістю 8000 літрів, що цілком відповідає документації, а у вимогах до екскаватора, об’єм його ковша має бути не меншим за 0,25 куба, і ківш їхнього екскаватора в 0,3 куба теж підпадає під ці норми.
В підсумку договір на виконання робіт з асфальтування не може бути підписаним до розгляду скарги, і знову, і знову сухі погожі дні втрачаються безповоротно…