Останнє засідання робочої групи, яка перевіряє роботу міського плавального басейну відбулося 12 лютого 2024 року. Тоді депутати і не тільки висунули ряд зауважень директору установи, щодо перших місяців експлуатації басейну. Зійшлися на тому, що потрібен ще деякий час аби виправити наявні помилки, а потім провести зустріч знову та перевірити ефективність.
З минулого засідання пройшло вже два тижні, і ми вирішили перевірити, чи щось змінилося з того часу у закладі. Близько 9 ранку біля басейну вже був зайнятий весь паркінг з двох боків. Зустрівши відвідувачів, які вже виходили з ранкових занять, запитала чи давно вони відвідують басейн. Чоловік відповів, що вже 12 заняття поспіль. Вагомих зауважень немає, окрім одного – відсутність рятувальника. Про цей момент, до речі, велася досить довга дискусія на засіданні. Також, чоловік зауважив, що загалом має позитивні емоції, він не тільки плаває, але й грає в теніс. Іноді, згадує він, є питання до прибирання у роздягальнях, але це зовсім не заважає займатися та відпочивати.
Зайшовши у будівлю, помітила нову деталь – табличку з параметрами води. Вона стоїть на стійці реєстрації. Має дві сторони, одну з показниками води у великій чаші басейну, а іншу – з показниками малого. Працівники закладу розповіли, що медсестра щоранку перевіряє воду та вписує її характеристики у табличку. Проте, чи не потрібно робити аналіз води кожні 2 години?
Поки розмовляла з працівниками, помітила ще один момент, про який велася розмова раніше. Браслети, які видають відвідувачам виявилися досить капризними. Іноді вони не працюють так як слід. Дівчинка, виходячи з роздягальні не змогла пройти повз огорожу без допомоги адміністрації, бо її браслет не захотів скануватися. Свідком такої ситуації особисто була й в день відкриття закладу. Але це скоріше особливості техніки, та не впливає на загальні враження.
Ми не писали про це раніше, хоча під час засідання робочої групи її учасники розповідали про неприємні чутки від знайомих. Справа у тому, що у переліку послуг басейну зазначені також абонементи для дітей з урахуванням роботи тренера, 12 таких відвідувань коштують 1 тисячу 250 гривень, а 8 відвідувань – 900 гривень. Але за словами бердичів’ян, після оплати абонементу, тренер також зазначає про додаткові витрати, які не вказано офіційно. На засіданні робочої групи звучала сума в 400 гривень за кожне окреме заняття, яку батьки повинні були перераховувати на особисту карту тренера, або розраховуватися з ним готівкою. Однак нещодавно молода мама розповіла журналісту «РІО-Бердичів», що також зіткнулася з такою ситуацією, коли хотіла віддати дитину на тренування у басейн. Однак сума, яку їй сказали доплачувати була вже меншою – 200 гривень за заняття.
Дуже сподіваємося, що у подальшому таких неприємних ситуацій не виникатиме, а всі інші аспекти життєдіяльності відновленого басейну вже обговорюватимуть на наступному засіданні робочої групи.