Певний стиль користування смартфоном поступово сформувався у кожного користувача в епоху появи перших девайсів з сенсорними екранами та без кнопок. З того часу технології не стояли на місці, практично кожного року змінювалися та ускладнювалися, а отже правильним буде міняти і власні звички.
Закриття додатків на iPhone
Багато власників iPhone задаються питанням – чому техніка від Apple не має спеціальної кнопки для того, щоб одночасно згорнути та закрити всі додатки? Існує досить стійкий міф, що саме завдяки цим діям можна розвантажити систему та зекономити батарею. Насправді ж, перебуваючи у фоновому режимі, додатки на iPhone не споживають додаткову енергію, а навпаки заощаджують її під час повторного відкриття додатка: адже витрачають менше ресурсів на завантаження даних. Наприклад, відкритий колись мобільний додаток онлайн казино elslots, дозволить швидко повернутися до гри, оминаючи навігацію в меню та час на завантаження даних.
Завантаження додатків з ненадійних джерел
А цей пункт вже більше стосується власників Android-смартфонів, адже на відміну від Apple вони мають більшу свободу у виборі мобільних застосунків. Попри це переважна більшість все ж користується саме офіційним магазином додатків Play Market, який містить всі необхідні програми та до того ж гарантує, що вони пройшли належну перевірку. Найменший ризик від встановлення сумнівних додатків полягає лише у їх якості та помилках у роботі, проте не рідко такі додатки можуть містить навіть шкідливе програмне забезпечення.
Ігнорування безпеки
Соціальні мережі та месенджери привчили всіх до належного ставлення до рівня власної захищеності в інтернеті, проте багато хто досі нехтує рівні безпеки власного смартфона. Необхідний комплексний підхід:
- Вчасне оновлення програмного забезпечення;
- Встановлення складних паролів;
- Шифрування даних;
- Функції блокування.
Ігнорування простих налаштувань часто робить пристрій легкодоступним для шахраїв.