Майже наприкінці робочого тижня, точніше у четвер, у фотошколі “F/5.6″ відбулась ініціатива “Новорічні фотосесії за донат для ЗСУ”. Молоді бердичівські фотографи доклали всіх зусиль, щоб допомогти бійцям на фронті. Вони змогли не лише вчергове проявити себе, а й полегшити роботу військовим.
Нагадаємо, що цю акцію започаткували ще минулого року в фотошколі. Крім професійної роботи — підбору освітлення, налаштування об’єктива камери, вибору пози учасників та власне процесу зйомки, вони виконали ще одну творчу частину підготовки: виготовили оригінальне, яскраве декорування, яке неодмінно буде до смаку кожному.
Варто зазначити, що фотографи не лише зберігають щасливі та важливі моменти у житті, а й майстри, які розповідають історії через серії професійних знімків. Вони не лише створюють гарно відредаговані світлини, а й передають щирі емоції людини.
Зауважимо, що “художники” об’єктива ще й активно долучаються до патріотичних заходів,зокрема на підтримку бійців. І це зрозуміло, адже в Україні змалечку виховують любов до своєї нескореної Батьківщини та розуміння значення наполегливої праці військових. До прикладу згадаймо учнів Великоп’ятигірської гімназії або Бердичівської гімназії №6, а також малюків із Красівського закладу дошкільної освіти, які теж раніше долучались до організації допомоги для Збройних Сил України.
Але все ж таки повернемось до студентів бердичівської фотошколи, які зібрали кошти для виготовлення військових дронів. Використання такої техніки допомагає зберегти життя багатьом військовослужбовцям, які сьогодні перебувають на лінії фронту й продовжують боротьбу за майбутнє громадян вільної та незалежної України, а також за збереження нашого минулого – історичних і культурних пам’яток, які агресор намагається знищити. Як зазначав Максим Рильський: “Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани”.
Дрони або БПЛА допомагають нашій артилерії коригувати вогонь, знищувати ворогу техніку та загарбників, не наражаючи життя наших бійців на небезпеку.
Сподіваємося, що хоробрі воїни 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади зможуть із користю застосувати безпілотний літальний апарат для знищення окупантів, які посягнули на цілісність України.
Пишаємось юними фотографами, які продемонстрували свідому громадянську позицію та показали іншим, що, маючи щире бажання, можна допомогти армії. Тому що незалежно від віку, професії та інших особливостей, кожен повинен підтримувати бійців за волю і майбутнє українського народу.
За інформацією зі сторінки