Про це розповіла начальник управління ЖКГ депутатам міської ради на засіданні постійної комісії.
Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //
Вона запропонувала перенести 73 тисячі гривень, які залишились в МКАРСі після закупівлі світильників, на проведення експертиз, які б вказали точну кількість пального та його якість. При чому, експертиза по кількості коштує 5 тисяч гривень, а по якості – один резервуар більше тридцяти тисяч гривень. А оскільки пальне зараз знаходиться в двох резервуарах, значить визначення його якості коштуватиме близько сімдесяти тисяч гривень.
Наталя Нехворовська пояснила, що 17 березня, в п’ятницю ввечері, коли переміщали паливо з АЗС «ТехСервіс» на територію «Бердичівкомунсервісу» не було технічної можливості перевірити ні точну кількість пального, ні, тим більше, його якість. А для того, щоб його почати використовувати, або принаймні знати, що воно придатне для використання, і потрібно провести цю експертизу.
Думки депутатів щодо нагальності виділення коштів на експертизи розділились. Одні вважали, що потрібно замовляти їх, інші, що краще перевірити лише кількість палива, адже використовувати його в найближчий час все одно не збираються.
Може б ніхто і не починав розмову про експертизи, але ж ми писали, що начальник МКАРСу через суд подав запит на міського голову про те, скільки ж пального знаходиться у резервуарах, за яке він фактично відповідає.
Ця паливна справа, по суті, розділила команду керівників Бердичева на кілька груп і групок, які нині буквально ворогують одна з одною. Чи станеться ЩОСЬ, що зможе їх знову об’єднати, побачимо у майбутньому.