Вівторок, 5 Грудня

   Хочете продати, здати чи купити нерухомість, придбати або ж продати автомобіль? Чи, можливо, Вам потрібна робота або Ви самі можете запропонувати місце роботи для когось? У Вас є речі, предмети інтер’єру, посуд, меблі чи оргтехніка, які Ви хотіли би продати? Або ж вмієте виконувати будівельні, ремонтні роботи чи можете надати послуги по перевезенню вантажу? Тоді Вам до нас!

   На сайті «Ріо-Бердичів» є «БЕЗКОШТОВНА Дошка Оголошень», куди можна розмістити потрібне Вам оголошення з фото та детальним описом. Все, що потрібно – це зайти на сайт «Ріо-Бердичів» у розділ «Оголошення» та розмістити потрібну Вам інформацію згідно рубрики, до якої те чи інше оголошення відноситься, написати текст, прикріпити фотографії та зберегти. Реєструватися на сайті не обов'язково. «БЕЗКОШТОВНА Дошка Оголошень» створена для того, аби Ви з легкістю могли розмістити своє оголошення, не виходячи з дому чи не покидаючи робоче місце. Це швидко, зручно та ефективно. Адже сайт «Ріо-Бердичів» відвідує велика кількість людей, які переглядають «БЕЗКОШТОВНУ Дошку Оголошень» у пошуках необхідної інформації в Бердичеві. Перш ніж приступити, прочитайте як скласти ефективне оголошення!

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.