Сварочные работы (сварка метало конструкций, заборов) - Будівництво, ремонт, прибирання - ''М'ясокомбінат'' - Бізнес та послуги

Середа, 14 Квітня

Сварочные работы (сварка метало конструкций, заборов)

ПослугиДодати в обране
Контакт +380988598156
http://elitbus.top/
Додане 15-11-2017
Створено

Повний Опис

Зварювальні роботи Бердичів. Зварювання в Бердичеві. Виварити конструкцію з металу. Виконати зварювальні роботи в Бердичеві та області.


Вам знадобилися зварювальні послуги? Фахівець виконає зварювальні роботи будь-якої складності і в найкоротші терміни. Зварювальні роботи Бердичів мають велике значення в будівництві та при монтажних роботах. Виготовлення, монтаж, зварювання металоконструкцій здійснюється тільки фахівцями високої кваліфікації.
Виконані нами зварювально-монтажні роботи відрізняються гарною якістю і приємними цінам.
Послуги зварювальника вам можуть знадобитися для зварювання труб будь-якого діаметру, зварювання різьблення, зварювання нержавіючої сталі, зварювання балконного каркаса, зварювання швелерів, куточка, зварювання арматури, зварювання петель на дверях, зварювання металоконструкцій будь-якої складності. Роботи зі зварювання металоконструкцій виконуються у зручний для замовника час, а сучасне обладнання дозволяє одержати високу якість зварювання.
Тільки індивідуальний підхід до кожного замовлення зі зварювання конструкцій з металу. Якісне виконання всіх зварювальних робіт, монтажних або демонтажних робіт

Розташування

''М'ясокомбінат'', Бердичів, Житомирська область

Детально

Перегляд: 1322

Коментарі

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.