Четвер, 26 Трв

Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС.

ВакансіяДодати в обране
Контакт +380679678612
Додане 26-12-2021
Створено
Гість

Повний Опис

Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Оформлення по паспортах Європейського Союзу та європейських ID картках, а також по польських робочих візах (відрядження А1), по студентській програмі та робочих контрактах (під робочу візу). На кожну вакансію є доїзд з України. За консультаціє та реєстрацією звертайтесь за тел:+380679678612. На сьогоднішній день актуальні вакансії:

1) Білефельд (Німеччина). Вакансія до 35 років, на склади - для сімейних пар, дівчат, хлопців. Робота на складах промтоварів, текстилю, сексшопу, кормів для тварин. Ставка 8 євро/год (нетто). 8-11 годин робочих, субота робоча від необхідності. Житло 300 євро. Оформлення по польській візі та біометриці. Оформляються, як студенти на практику. По ЄС паспортах можна оформлятись зі старшим віком.

2) Нордгорн (Німеччина). Ловля кур. Зарплата 8.5 Є за фуру (нетто). Фуру загружають 5-6 чол, кожний отримає по 8.5 - коли загрузять її. Це може тривати від 40 хв - до 1 години. В місяць загружається від 140 фур, - від людей залежить. Житло 300 є, хороші умови по 2 людини в кімнаті. Якщо житло безкоштовне, то оплата 8 є, а не 8,5.

3) Німеччина. Берлін. Прибирання в піцерії. Ставка 1500. Потрібно дві піцерії прибирати. За більшу оплата 900, за меншу 600. Можна одну піцерію, за бажанням. Харчування безкоштовне в піцерії. Можна на миття посуду, чи на кухню. Житло 250. Оформлення по будь-яких документах.

4) Німеччина. Берлін. Потрібні жінки на прибирання в приватний дитячий садок, школи, медичні заклади, приватні квартири. Зарплата 8 євро на годину. Житло 300 із зарплати. Оформлення по польській візі.

5) Німеччина. Білефельд. Потрібні муровщики на чорнову кладку (блок). Зарплата 10є/год. Житло безкоштовне. Оформлення по пол візі, або біометриці.

6) Німеччина. Кельн. Сортування та пакування фруктів і овочів. Зарплата 7 є/год. Житло безкоштовне і частково харчування (фрукти і овочі можна брати безкоштовно). Оформлення по будь яких документах.

7) Німеччина. Різні міста. Потрібні жінки подогляду за пристарілими, рідше за дітьми. Зарплата 800-1500 євро в місяць, зележить від знання мови та сімї. Житло та харчування безкоштовне. Оформлення по польській візі та біометрії.

8) Німеччина. Хельміц, Лейпциг. Потрібні три дівчини зі знанням німецької мови на посаду секретаря - представника фірми. Робота полягає в переговорах з замовниками і поставщиками, - перекладачем для керівника (сфера будівництва). Зарплата за перший навчальний місяць складає 1200 євро нетто, з другого місяця 2000-2800 євро. Житло безкоштовне. Оформлення по польській робочій візі (А1).

9) Оффенбург, Лар (Німеччина). Потрібні спеціалісти на внутрішні (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, фарбування) та фасадні роботи. Робочий день 8-10 годин. Зарплата 10 є/год (нетто). Житло від безкоштовного до 250 євро, на різних обєктах по-різному. Оформлення по будь-яких документах.

10) Німеччина (Rieste, Bakum, Bad Bentheim). Проста робота на автозаводі. Контроль якості автозапчастин на дефекти, царапини і т.д. Зарплата 10,50 є/год (нетто). Обовязково знання польської, або німецької, чи англійської мови. Житло 300 є. Робота постійна. Оформлення по польських візах, або картах побиту – умова о праці А1, або по європаспортах.

11)  Дортмунд (Німеччина). Склади Тедді та Кік, збір замовлень. Різні дрібні товари.Вакансія до 35 років, оформляється, як студентів. Зарплата 8 є/год (нетто). Житло 300є. Оформлення по польській візі та біометриці. Оформляються, як студенти на практику.

12) Німеччина. (Штудгарт, Ганновер, Ольденбург.) Прибирання готелів від клінінгу фірми. Ставка 1300 євро за 8 годинний робочий день та субота робоча, додатковий бонус-чайові. Житло 150 євро на місяць-хостел по 1-2 особи в кімнаті. Оформлення по паспортах ЄС (ID) та картах побиту.

13) Німеччина. Хельміц. Терміново потрібні бригади універсалів на внутрішні роботи. (Тепла підлога, сантехніка, гіпсокартон, малярні роботи, все окрім електрики). Зарплата 100є за квадратний метр по підлозі. Житло безкоштовне. Оформлення по польських візах і біо.

14) Німеччина. Різні міста. Демонтаж внутрішніх перегородок, стін – перед капітальним ремонтом. Зарплата 7є/год. Житло безкоштовне, за комунальні 100 єв місяць. Оформлення по польській візі.

15) Німеччина, Кемптен (під Альпами). Потрібні чоловіки на очистку Ж/Д колій від снігу, пізніше весною очистка дерев, та прибирання територій. Зарплата 9 є/год (нетто). Працюють в дві зміни по 10 годин. Житло 100 євро, хороше по 2-3 людини в кімнаті. Робочу одежу (штани, куртку. шапку. взуття) видають. Оформлення по паспортах ЄС (ID).

16) Німеччина. Різні міста. Ферми кінні, свинні, коровячі. Зарплата 8 є/год. Житло безкоштовне. Потрібне мінімальне знання англійської, чи німецької мови. Оформлення по польській візі.

17)  Гамбург. Німеччина. Потрібно два хлопця - на Упаковку ковбасок. Зарплата 10.75 є/год (брутто). 9 роб. год . Житло 270є. Доїзд 70є. Оформлення по паспортах ЄС (ID Румунії).

18) Німеччина. Меблева фабрика. Робота для чол і жін. Зарплата 7-10 є/год (нетто). Чоловіки роблять роботу поважче, жінки оббивають меблі. Житло 250-330є.  Оформлення по паспортах ЄС (ID).

19) Нідерланди (Амстердам). Клінер в клінінгову компанію. Кількість годин -  навіть 300 робочих годин за бажанням, ставка - 7євро/год. Потрібно прибирати квартири, будинки, ресторани, офіси та інші локації, розносити візитки компанії. Житло - можна знайти самостійно або жити з іншими нашими працівниками по 2 людей в кімнаті в 2-3 кімнатній квартирі (вартість житла 600євро, вираховується з зп). Оформлення по пол візі, вакцинованих можна по біо.

20) Швеція. Лінгчопінг. Потрібний один шпаклювальник на внутрішні роботи. Роботи різні можуть бути - з деревом, плитка, штукатурка і т.д., але вперу чергу потрібно добре якісно вміти шпаклювати. Зарплата 10 є/год (нетто), з наступним підняттям до 12. якщо якісно шпаклюватиме. Житло 150 є в місяць. По будь-яких документах.

Розташування

Житомирська область

Детально

Перегляд: 610

Коментарі

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.