РОБОТА ІЗ ЗРУЧНИМ ГРАФІКОМ - Робота - Житомирська область - Робота

rif 800 2020

ТОВ "Три ведмеді" в Бердичеві запрошує на роботу

РОБОТА ІЗ ЗРУЧНИМ ГРАФІКОМ

ВакансіяДодати в обране
Ціна: 9 000 грн.
Контакт м. Бердичів, вул. Низгірецька, 1 (відділ по роботі з персоналом). Телефон для довідок: 098-259-39-46, 093-316-72-47
Додане 20-11-2020
Створено
Гість

Повний Опис

Державна установа "Бердичівська виправна колонія (№70)"  проводить набір чоловіків для проходження служби в Державній кримінально-виконавчій службі України на посадах рядового та молодшого начальницького складу - молодший інспектор відділу охорони, молодший інспектор відділу нагляду і безпеки. Заробітна плата від 9000 грн., пільговий вихід на пенсію, зручний графік роботи: одна доба через три доби. Є можливість безкоштовно тренуватися в спортивному залі установи. Під час проходження служби можливе безкоштовне здобуття вищої освіти в Академії Державної пенітенціарної служби України на заочній формі навчання на юридичному, психологічному чи соціологічному факультетах.

Вимоги до кандидатів: вік до 45 років, наявність повної загальної середньої освіти, відсутність судимостей, служба В Збройних Силах України.

Розташування

Житомирська область
вул. Низгірецька, 1

Детально

Перегляд: 162

Коментарі

Три ведмеді запрошує на роботу

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.