РОБОТА ІЗ ЗРУЧНИМ ГРАФІКОМ - Вакансії - ''Вокзал'' - Робота

П'ятниця, 27 Листопада

rif 800 2020

ТОВ "Три ведмеді" в Бердичеві запрошує на роботу

РОБОТА ІЗ ЗРУЧНИМ ГРАФІКОМ

ВакансіяДодати в обране
Ціна: 7 000 грн.
Контакт Лебедєва Олександра Олександрівна
Додане 20-10-2020
Створено
Гість

Повний Опис

Державна установа "Бердичівська виправна колонія (№70)" оголошує набір чоловіків для проходження служби на посадах рядового та молодшого начальницького складу в Державній кримінально-виконавчій службі України (без укладення контракту) - молодший інспектор відділу охорони; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки. Заробітна плата від 7000 грн., гарантований соціальний пакет, в тому числі пільговий вихід на пенсію, зручний графік роботи: одна доба через три доби. Є можливість безкоштовно тренуватися в спортивному залі установи. Крім того, під час проходження служби можливе безкоштовне здобуття вищої освіти на заочній формі навчання на юридичному, психологічному та соціологічному факультетах в Академії Державної пенітенціарної служби України.

Вимоги до кандидатів: вік до 45 років, освіта повна загальна середня, відсутність судимостей, служба в Збройних Силах України.

За довідками звертатись: м. Бердичів, вул. Низгірецька, будинок 1 (відділ по роботі з персоналом), тел. (098)259-39-46, (093) 316-72-47 (Олександра Олександрівна)

Розташування

''Вокзал'', Бердичів, Житомирська область
вул. Низгірецька, 1

Детально

Перегляд: 873

Коментарі

Три ведмеді запрошує на роботу

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.