Вівторок, 5 Грудня

Огляд партнерської програми Affter - найкращі пропозиції для СНД і Tier1-2 GEO

Партнерська програма Affter - новий бренд на ринку партнерських програм iGaming. Але важливо зазначити, що це не просто черговий бренд для перетворення трафіку на прибуток, а продуманий продукт, створений на основі багаторічного досвіду. Фахівці компанії Affter, запускаючи партнерську програму, підкреслюють, що на сайті https://affter.com/ ви зможете отримувати унікальні пропозиції, яких не буде на інших платформах. Крім того, продукт має низку переваг, які допоможуть "мисливцям" за трафіком отримати найкращий досвід роботи з партнерськими програмами. Про ці переваги, а також про особливості отримання запрошення ми й розповімо.

Що ще потрібно знати про Affter?

Обравши Affter як партнерську програму, кожен клієнт може стати членом унікальної спільноти. І це не просто чат у Telegram або спілкування на конференціях, а обмін досвідом і найкращими кейсами в роботі з брендами і трафіком.

Давайте розберемося, що запропонує Affter своїм клієнтам після запуску:

  1. Робота в топових ГЕО - СНД, ринки Tier1/2 (понад 60 країн);</li>

  2. Різні моделі співпраці - від CPA і Revshare (25-45%) до гібридної (CPA + RS);

  3. Можливість виведення заробітку на банківські картки або через криптовалюту в розмірі 100 USD;

  4. Функціонально продумана і максимально зручна платформа, де буде доступний S2S Postback, статистика за кліками, конверсіями тощо, креативи та рекламні пропозиції;

  5. Власна команда медіабаїнгу.

Affter також активно веде сторінки в соціальних мережах - акаунти проєкту в Telegram, Instagram і Linkedin. Саме там ви знайдете інсайдерську інформацію про нові бренди, а також зможете відстежувати активність команди на різних партнерських конференціях.

Як приєднатися до міжнародної партнерської мережі

Якщо ви зацікавлені у співпраці з партнерською програмою, ви можете зробити це за допомогою промокодів (він буде потрібен під час реєстрації в Affter). Нові клієнти можуть отримати спеціальний промокод:

  • від менеджерів компанії;

  • від послів бренду;

  • через поточних партнерів за проєктом, які рекомендуватимуть вас як найкращого веб-майстра;

  • через участь у конференціях і локальних партнерських заходах.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в реєстрації в партнерській програмі, то ось ще один позитивний випадок - ви можете стати безпосереднім учасником нового трендсеттера на етапі його старту. На думку експертів у цій ніші, подальше масштабування і розвиток нового проєкту точно не змусить себе чекати. Не пропустіть можливість отримати доступ до партнерської програми та топових пропозицій, які пропонує бренд.

Вікторія Матвєєва

Головний менеджер з інтернет-реклами у РІО-Бердичів

Сайт: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094009878398

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.