Вівторок, 5 Грудня

Неділя, 05 листопада 2023 — РІО Бердичів

Фразеологізм «на одному диханні» не фігурально, а буквально сьогодні можна було відчути у вщерть заповненій театральній залі.

 

Опубліковано в Культура

Кожен тиждень має свої особливості розміщення і впливу небесних світил та зірок на мешканців Землі. Тому, треба максимально обережно ставитися до того, що відбувається в вашому житті. Адже, дуже часто те, що з нами відбувається має тісний зв’язок з космосом і ми не можемо зарадити тим чи іншим подіям. Так, як і значна частина попереднього тижня, цей теж знаходитиметься під впливом Спадного Місяця, і буде мати певні наслідки. З 6 по 12 листопада можливо багато хто, відчуватиме знесилення та апатію. Очікувати від цього періоду чогось важливого не варто, адже ви навряд чи зможете налаштувати себе на активність. Як краще спланувати свою діяльність та що робити на наступному тижні, вам допоможуть поради гороскопу, який пропонує Вам газета «РІО-Бердичів»

Опубліковано в Гороскоп

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.