Понеділок, 30 Січня

Кошти зв'язку весь час удосконалюються, людство давно вже користується мобільними телефонами та смартфонами, проте на їхньому тлі не втратили своєї актуальності та рації. В Україні ці надійні та зручні пристрої використовуються у різних сферах діяльності людини в тих місцях, де немає покриття стільникового зв'язку та будь-яких інших альтернативних способів зв'язку, крім використання портативних радіостанцій.

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на вівторок, 31 січня

Якби я був міністром освіти, то повністю змінив би шкільні дисципліни. Замість нудних заучувань цифр і фактів в школі б учили речі, які потім можна використовувати в майбутньому житті, а не на майбутній роботі. Наприклад, психологію стосунків, основи подорожей, теорію відпочинку, гармонію смаків чи практику насолоди.

Цього понеділка день буде досить непоганим для вирішення проблем зі здоров’ям. Якщо ви давно відкладали похід до стоматолога чи планували провести операційне втручання, то велика вірогідність, що саме цього дня все пройде досить вдало. Ракам, Дівам і Скорпіонам буде досить комфортно і всіх їхніх починаннях. В той же час бути насторожі треба бути Тільцям, Терезам і Козерогам.

Астрологи радять провести день неділі вдома і відпочити на самоті чи у колі найрідніших. Варто обійтись без гучних гулянь, краще, хай це буде сімейний день. Присвятіть час дітям, батькам, своїм партнерам.

Ринок сучасної мікроелектроніки аж занадто високотехнологічний. Мова йде про технології виробництва чіпів на молекулярному рівні. Так, так, 5 нм – це дуже мало. Не дивно, що конкуренція тут, хоча й існує, але кількість компаній, які займаються розробкою та виробництвом складних інтегральних мікросхем, невелика. 

Сьогодні на вибір споживача надається величезний асортимент різноманітних вхідних дверей. Як не розгубитися серед цього різноманіття? Дана стаття допоможе всім громадянам, в яких виникають труднощі у підборі вхідних дверей.

Свіжовичавлені соки — джерело вітамінів, мінералів клітковини. Починати ранок зі склянки такого напою корисно. Для його приготування потрібен соковитискач. Щоб техніка прослужила довше, потрібно вміти правильно вибирати її. Далі розберемося, на що слід звертати увагу і яким брендам віддати перевагу. 

Остання субота січня обіцяє бути насиченою. Якщо відпочинок, то активний, якщо зустрічі, то виключно продуктивні. Лінь цього дня не найкращий супутник, адже є всі шанси втілити в життя те, чого давно прагнете.

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на четвер, 27 січня

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на четвер, 26 січня

Шардоне настільки популярне, що воно є майже синонімом білого вина. Незалежно від того, чи це насичена, “масляниста” пляшка з Долини Напа, достойне витримки та складне біле бургундське або одне із тисяч видатних зразків з усього світу, шардоне може все.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато українців втратили роботу або їхній дохід суттєво скоротився, а ціни в країні зросли. Вийти з тяжкого фінансового стану допомагають різні підробітки через інтернет, які згодом можуть стати повноцінним джерелом доходу. Ми розглянули різні способи заробітку через інтернет для людей як із певними знаннями, так і без них.

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на середу, 25 січня

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на вівторок, 24 січня

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.