Неділя, 3 Грудня

Авто

Номерний знак на автомобілі – обов'язкова умова його експлуатації. За ним співробітники поліції можуть ідентифікувати власника, законність використання транспортного засобу та дізнатися іншу інформацію. Якщо ви втратили його, потрібно виготовити номера в Івано-Франківську в https://autonomera.ua/uk/ivano-frankovsk-avtonomera/. Але якщо дії при втраті знаку зрозумілі, то що буде, якщо не стежити за його чистотою, і пересуватися містом? Чи штрафують за це?

Неисправности тормозной системы, проблемы с подвеской или ходовой, разбалансировка колес — все эти и многие другие проблемы с автомобилем требуют доступа к нижней части кузова. Обеспечить такой доступ можно разными способами: загнать машину на яму или установить ее на специальной стойке. Но удобнее и безопаснее всего использовать гидравлический домкрат. Это оборудование помогает поднять транспортное средство на необходимую высоту и зафиксировать его в положении, которое будет максимально удобным для проведения диагностики и ремонта.

Покупка аккумулятора онлайн в Киеве может быть удобным и эффективным процессом, но важно принять меры предосторожности, чтобы избежать мошенничества и получить качественный товар. Вот несколько советов, которые помогут вам сделать безопасную и успешную покупку:

Зима – час, коли дороги стають випробуванням для кожного водія. Зіткнення зі снігом, льодом та непередбачуваними погодними умовами вимагає від нас не тільки уважності, а й правильного вибору зимових шин. У світі шинного ринку виділяються дві основні категорії: бюджетні та дорогі зимові шини. У цій статті ми разом зі спеціалістами АвтоШинТранс розглянемо ключові відмінності між ними і допоможемо вам прийняти обґрунтоване рішення, стоячи перед важливим вибором – безпека на зимових дорогах.

Навіси для транспортних засобів відіграють ключову роль у забезпеченні їхнього захисту від зовнішніх впливів. Ці конструкції не тільки зберігають зовнішній вигляд і технічний стан транспорту, а й забезпечують зручність для власників.

Це рішення було ухвалене Кабінетом Міністрів України, анонсував це Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Якщо ви бажаєте знайти оптимальне бізнес-рішення шляхом зміни вектору своєї діяльності, то найкращим рішенням буде замовлення на переробку мікроавтобуса або переобладнання вашого вантажного автомобіля  в компанії «Автополімер».

Позаботьтесь о своем авто вовремя! Своевременная диагностика транспорта способна помочь избежать крупных поломок и серьезных финансовых трат, связанных с несвоевременной заменой одного из агрегатов. Одним из таких есть топливный насос высокого давления. Если вовремя не произвести ремонт ТНВД, проблема усугубится и повлечет за собой сбой работы всей топливной системы и/или двигателя, а это уже ощутимый удар по бюджету.

Екстер’єр Bentley Flying Spur Speed є втіленням майстерності дизайну та інженерної думки, які переплітаються у симбіозі краси та функціональності. Цей автомобіль не просто пересувається по дорогах, він перевершує уявлення, створюючи нові стандарти в дизайні автомобілів люкс-класу. Та чому вигідно купити Bentley Flying Spur Speed?

Якщо для катання на мотоциклі по місту треба мати якісний шолом для мотоцикла і це може бути модулятор або навіть відкрита модель, то для спортсменів, які приймають участь у перегонах, треба обирати спеціальну амуніцію.

Порушники правил дорожнього руху можуть економити і платити половину вартості фіксованого штрафу, якщо відшкодують державі свої помилки на дорозі вчасно. У разі оплати 50% штрафу протягом 10 днів після вчинення порушення постанова буде вважатися виконаною. Про це повідомляє офіційний сайт МВС України.

Навіщо потрібен компресор в автосервісі? Він забезпечує роботу пневматичного інструменту та обладнання (пневмо тріскачок, гайковертів, маслозмінного обладнання, продувних пістолетів, стендів для шиномонтажу, піскоструїв тощо). Також без нього не обходиться й виконання фарбувальних операцій.

Проверка и замена моторного масла — обязательная часть каждого техобслуживания. Опытные водители самостоятельно занимаются этим. В статье расскажем, как правильно использовать моторное масло и проверять его уровень в двигателе.

Щоразу, коли ми прагнемо вирушити у подорож, нам доводиться зустрічатися з безмежністю можливостей, які пропонує нам світ. Але разом із відкриттями, красою та враженнями, пов'язаними з мандрівками, існують і суттєві аспекти, які варто враховувати, зокрема – питання забезпечення безпеки та вартості захисту на дорозі. Одним із найважливіших елементів, який стоїть на сторожі нашої безпеки під час подорожей за кордон, є Зелена карта.

Записник автомобіліста відрізняється від записника пішохода наявністю контактів станцій техобслуговування, майстрів з ремонту авто та інших транспортних послуг, які періодично можуть знадобитись кожному водію. Автовласники ретельно відбирають фахівців, здатних швидко і якісно допомогти їм усунути поломку машини або ж надати послуги евакуатора для її відвантаження з пункту А до пункту В у будь-яку пору доби. Серед таких надійних перевірених номерів є телефон компанії «Евакуатор Сервіс» https://evakuator.services/zhitomir/ , на сайті якої знайдете детальний перелік послуг, актуальні ціни та алгоритм дій під час виклику евакуатора.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.