П'ятниця, 7 Жовтня

Авто

Війна внесла корективи у розклад руху маршруток №2 у Бердичеві. Замість чотирьох автобусів у даному напрямку (з інтервалом у 15 хвилин відправлення кожний), у місті почали їздити лише дві маршрутки "двійки" з різницею у 30 хвилин.

Когда появилась необходимость в том, чтобы продать свой автомобиль, но при этом нет четкого понимания своих действий, всегда нужно опираться на отзывы людей, уже когда-то оказавшихся в подобной ситуации. Если им верить, то желательно искать ответственные компании и фирмы, которые много лет добросовестно выполняют свою работу, выкупая машины у граждан украины. Очень большое количество компания предлагают справедливые цены и обеспечивают безопасное проведение сделки на всех этапах. Даже если речь идет о срочной продаже.

Eclipse Cross — це одна з найбільш популярних моделей кросовера від відомого японського автоконцерну. На сьогоднішній день її імпортом та реалізацією займається компанія MMC, що має статус офіційного дистриб’ютора автомобілів Mitsubishi в Україні. Ознайомитися з актуальними цінами на машину та розрахувати вигідні умови кредиту можна тут.

Продажа автомобиля может занимать много времени. Особенно, если авто не в идеальном состоянии: битое, не на ходу или в кредите. Впервые столкнувшись с такой необходимостью, автовладельцы попадают в сложную ситуацию. Нужно промониторить цены, чтобы продажа не была в ущерб, написать и разместить объявления, найти время на то, чтобы показывать авто всем желающим. Избавиться от всех этих хлопот поможет автовыкуп Украинка — все заботы по продаже автомобиля возьмут на себя профессионалы.

Жизнь состоит из многих бытовых вещей и от этого никуда не деться. Обустройство дома, поддержание его чистоты, меблировка, выбор обоев или цвета краски для стен, переезд в новое жилище. Все это, если подумать, приятные хлопоты, но только тогда, когда они позади или если справиться с ними вам помогают специалисты. Такая обыденная услуга, как перевозка вещей, заказанная в профильной компании, может решить сразу несколько проблем. Она освободит от поиска свободных друзей или знакомых с грузовым авто, обид, что все заняты в понедельник в разгар рабочего дня, нависшего денежного вопроса, когда один товарищ стесняется спросить сколько, а второй не называет реальную сумму, дабы не испортить отношения. Знакомо, не правда ли?

З кожним днем світ стає все більш тривожним, де небезпека може чатувати на будь-якому кроці, однак кожен з нас прагне відчувати себе захищеним у випадку раптових обставин, які є непідвладні для нас. Саме для цього й існуємо ми - платформа онлайн-страхування UKASKO, яка дозволяє клієнтам не перейматися проблемами, які порушують зону комфорту, а довірити цю справу професіоналам!

Хочете сісти за кермо? Чекайте вересня! Найближчі курси водіїв у Бердичеві розпочнуться осінню, і на них уже пишуться в чергу бажаючі отримати водійські права. На даний момент групи майбутніх автомобілістів набрані, вони вже почали опановувати теорію та практику, а новачків посеред навчального процесу до сформованих класів не беруть. Додаткових груп на проміжок часу до вересня у Бердичеві набирати не збираються. Тобто найближче, коли ви зможете офіційно назвати себе водієм, якщо тільки плануєте ним стати – це листопад 2022-го.

В Україні Верховна Рада повертає мито на ввезення авто із-за кордону та ПДВ на імпортні товари. З початком війни ці досі обов’язкові платежі було знято парламентаріями для того, щоб люди могли без перешкод і переплат імпортувати транспорт для потреб військових, а також мали змогу відновити свій автопарк, який був знищений внаслідок бойових дій.

Багато людей відчувають недовіру до інтернет-магазинів, які продають запчастини. Це не дивно, адже можна помилитися в виборі, отримати неякісний товар чи витратити багато часу на перегляд асортименту. Принаймні, такими аргументами зазвичай користуються противники такого способу покупки.

Тесты всесезонных шин, проведенные различными специализированными журналами, показали, что они сочетают в себе свойства летних и зимних покрышек. У них характерный профиль, состоящий из множества ламелей, как у зимних. Они гарантируют хорошее сцепление с дорогой в грязи и на мокрой дороге.

Відсьогодні, 16 травня, знову запрацюють 128 камер у 20 містах та 10 областях України.

Купуючи автомобіль, кожен із нас прагне підвищити власний рівень комфорту. Схильні до позитивного мислення люди часто навіть не замислюються над можливими збитками та ризиками, що притаманні власникам транспортних засобів. Щорічно в Україні подають у розшук сотні викрадених автівок, а деякі водії вимушені керувати автомобілями з помітними зовнішніми пошкодженнями просто через нестачу коштів на ремонт. Загальнообов’язкове страхування не покриє збитків, якщо ви виявилися винуватцем ДТП. Вам також не належатиме відшкодування у випадку невдалого паркування до власного гаража чи в результаті падіння гілки з аварійного дерева.

В наше время для того, чтобы сесть за руль новенького авто, вовсе не обязательно его покупать. Достаточно иметь водительское удостоверение нужной категории и контакты компании, что занимается сдачей машин на прокат. Одной из самых надежных, и, как следствие, популярной среди водителей, есть rental.ua, аренда авто в которой уже не один год помогает автомобилистам быть на ходу тогда, когда им это нужно, без простоя, менять транспорт (в то же время проводя такой себе тест-драйв выбранной модели), а также иметь возможность гостям страны, приехавшим из-за рубежа, не оставаться без колес на время визита в Украину.

Каждый автомобилист стремится поддерживать чистоту в автомобиле. Тем не менее, в салоне машины с течением времени скапливается грязь, пыль, крошки и т.д. Автомобиль окутывает сигаретный дым и запах пролитых напитков. 

Бітумовоз – це спеціалізована техніка, що є вантажним автомобілем із причепом або напівпричепом у вигляді цистерни. Ці вантажні машини використовують у разі потреби в короткостроковому зберіганні або транспортуванні бітуму як на ближні, так і на далекі відстані.

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.