Четвер, 19 Трв

Відсьогодні у посвідченнях бердичівським водіям ставитимуть нову позначку

Чинності нововведення, що стосуються допущення водіїв до керування транспортними засобами та видачі водійських посвідчень, набули сьогодні, 29 грудня.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

Відтепер українці загалом і бердичівляни зокрема, які виявили бажання навчитися керувати транспортним засобом і отримати посвідчення водія, будуть ретельно зважувати, на автомобілі з якою коробкою передач навчатися водінню.


Справа в тому, що водій, який навчався їзди і складав практичний іспит на автомобілі з автоматичною коробкою передач, отримає посвідчення з кодом «78» у 12-й графі документи. Маючи таку позначку, водій може керувати автомобілем лише з автоматичною коробкою передач.


Ті, у кого такої позначки у посвідченні немає, можуть їздити, як кажуть у народі, і на «механіці», і на «автоматі». Водії, котрі отримали посвідчення раніше, можуть не хвилюватися, адже їх ці зміни не торкнуться.


Таке нововведення, як пояснив Головний сервісний центр МВС України, дасть змогу привести бланк національного посвідчення водія у відповідність до міжнародних стандартів.

poznachka1

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.