Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Особливості миття автомобіля на автомийці самообслуговування

18 січ. 2022

Автомийка самообслуговування – це дешевий та ефективний спосіб ретельно помити автомобіль. Більшість станцій самообслуговування схожі між собою та прості у використанні. Маючи базові знання про різні налаштування станції самообслуговування, можна добре очистити свій автомобіль. Серед найпопулярніших місць, де можна скористатись подібними послугами є автомийка самообслуговування "Файна Мийка". Тут можна швидко та зручно помити свій автомобіль, використовуючи активну італійську піну. Це безпечна для довкілля, сертифікована за європейськими стандартами, біорозчинна речовина. Вона допоможе ефективно очистити автомобіль, не пошкоджуючи при цьому лак і фарбу на поверхні машини.

Популярна у місцевих власників авто серед інших станцій самообслуговування автомийка “Файна Мийка” у Львові пропонує якісні послуги за доступними цінами. До того ж тут використовуються безпечні для оточення та для самого автомобіля речовини. Дана автомийка надзвичайно проста у використанні. На пульті керування можна побачити відповідні номери та назви послуг, що слугуватимуть підказками. Користуватися програмами можна у будь-якій послідовності. Також їх можна перемикати чи навіть зупиняти в разі потреби.

Кілька практичних порад щодо миття автомобіля на станції самообслуговування

Автомобіль миється за допомогою розпилювача, котрий варто тримати подалі від тіла та стиснувши ручку, щоб випустити струмінь води під високим тиском. Варто зробити один повний круг навколо автомобіля, щоб видалити поверхневий бруд та сміття.

Автомобіль рекомендується мити зверху вниз. Це гарантує, що брудна вода, що стікає, буде повністю змита з нього. Мильна піна також наноситься на автомобіль за допомогою розпилювача. Для цього необхідно переключитися у відповідний режим. Потрібно зробити ще одне коло навколо автомобіля, щоб розпорошити весь автомобіль піною. Якщо залишити піну занадто довго на машині, не очищаючи її, утвориться плівка. Щоб уникнути цього, краще зробити кілька швидких кіл навколо автомобіля за допомогою поролонової щітки, а не один довший круг.

Не варто забувати про килимки, адже на них також затримується бруд та пилюка. Килимки можна зняти та прополоскати в процесі миття автомобіля. Також варто звернути особливу увагу на колісні відсіки. Колеса мають тенденцію накопичувати багато бруду, тому варто ретельно очистити ці ділянки.

Необхідно бути особливо обережними при використанні поролонового пензлика на пофарбованих ділянках автомобіля. Це обумовлено тим, що використання поролонової щітки на фарбі автомобіля може викликати подряпини.

Дотримуючись цих простих порад та користуючись доступними налаштуваннями станції самообслуговування, можна якісно очистити свій автомобіль та привести його в чудовий вигляд.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.