Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Повне КАСКО на авто: від чого вбереже власника та коли це дійсно вигід

30 квіт. 2022

Купуючи автомобіль, кожен із нас прагне підвищити власний рівень комфорту. Схильні до позитивного мислення люди часто навіть не замислюються над можливими збитками та ризиками, що притаманні власникам транспортних засобів. Щорічно в Україні подають у розшук сотні викрадених автівок, а деякі водії вимушені керувати автомобілями з помітними зовнішніми пошкодженнями просто через нестачу коштів на ремонт. Загальнообов’язкове страхування не покриє збитків, якщо ви виявилися винуватцем ДТП. Вам також не належатиме відшкодування у випадку невдалого паркування до власного гаража чи в результаті падіння гілки з аварійного дерева.

Що робити? Заздалегідь збирати кошти на майбутній ремонт? Є зручніша та вигідніша альтернатива – укласти договір КАСКО на авто.

Повне КАСКО на авто

Які ризики покриває страхування

Повне КАСКО на авто покриває витрати на ремонт у випадку його пошкодження чи крадіжки. Воно дозволяє убезпечитися від ризиків фінансових втрат через:

  • ДТП, навіть якщо його винуватцем є водій застрахованого транспортного засобу;
  • природні фактори та катаклізми;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • неуважність водія автомобіля, що призвела до неумисного пошкодження.

При цьому поліс КАСКО не скасовує наявності у водія договору страхування обов’язкової цивільно-правової відповідальності. Його дія не поширюється на компенсацію збитків третій стороні. Також за договором КАСКО не можна отримати відшкодування у випадку заподіяння шкоди здоров’ю водія та пасажирів застрахованого транспортного засобу. Він покриває лише вартість компенсації пошкоджень автівки. При цьому КАСКО може виплатити всю суму заподіяного збитку або передбачати франшизу. Вона являє собою частину видатків на ремонт та відновлення транспортного засобу, які понесе його власник. При цьому розмір франшизи впливає на вартість договору страхування. За умови її збільшення платежі за угодою будуть меншими.

Для кого повне КАСКО є вигідним

Навіть досвідчені водії, які є власниками автомобілів, постійно ризикують. Нерідко не з їхньої вини трапляються аварії, а винуватці зникають із місця пригоди. Автівка може постраждати від хуліганів, які вирішили просто розважитися. Ніхто також не може вберегтися від природних явищ: падіння дерев, граду чи повені. Автомобілі масово крадуть навіть із замкнених гаражів та платних стоянок. Якщо навіть досвідченим водіям повне КАСКО не завадить, то що можна казати про новачків? До ризиків, яких вдасться уникнути, варто додати високу ймовірність пошкодження авто при паркуванні, вірогідність не справитися з керуванням під час ожеледиці чи ненавмисно стати винуватцем ДТП.

Повне КАСКО є мрією кожного власника транспортного засобу. Укладення такої угоди позбавить зайвих хвилювань та в підсумку сприятиме економії. Варто лише вибрати надійну страхову компанію, яка має достатній досвід роботи. Укладання договору страхування в СК «УНІКА» дозволить уникнути непередбачених фінансових витрат.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.