Вівторок, 30 Трв

У Бердичеві нині шалений попит на курси водіїв

27 черв. 2022 РІО-Бердичів

Хочете сісти за кермо? Чекайте вересня! Найближчі курси водіїв у Бердичеві розпочнуться осінню, і на них уже пишуться в чергу бажаючі отримати водійські права. На даний момент групи майбутніх автомобілістів набрані, вони вже почали опановувати теорію та практику, а новачків посеред навчального процесу до сформованих класів не беруть. Додаткових груп на проміжок часу до вересня у Бердичеві набирати не збираються. Тобто найближче, коли ви зможете офіційно назвати себе водієм, якщо тільки плануєте ним стати – це листопад 2022-го.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Зателефонувавши до усіх міських автошкіл і навіть до сусідньої Андрушівки поцікавились: кого більше сьогодні серед учнів – чоловіків чи жінок? Відповідь була на користь представниць прекрасної статі. Ймовірно, це викликано сучасними реаліями – чоловіки боронять Україну, а жінки, які до цього були пасажирами, змушені сідати за кермо. Багато хто з тих, хто іде навчатись – вимушені переселенці, які хочуть опанувати водіння і бути готовими рухатись далі за потребою, але вже своїми силами та на своєму транспорті. Хоча є і ті, хто просто досяг дозволеного для водіння віку і хоче отримати право їздити за кермом, або ж ті, кому це цікаво чи хто планує пов’язати із цим своє життя, зробивши професією.

Про активізацію транспорту з позначкою «У» говорять і водії, і пішоходи. Якщо раніше це були кілька машин, то сьогодні їх десятки. Це свідчить про шалений попит на водійські курси у Бердичеві, на водійство, як таке, і на збільшення транспорту у місті найближчим часом. І все це попри ціни на пальне.

 

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.