П'ятниця, 29 Вересня

UKASKO – онлайн страхування ОСЦПВ за лічені хвилини

13 лип. 2022 Власкор

З кожним днем світ стає все більш тривожним, де небезпека може чатувати на будь-якому кроці, однак кожен з нас прагне відчувати себе захищеним у випадку раптових обставин, які є непідвладні для нас. Саме для цього й існуємо ми - платформа онлайн-страхування UKASKO, яка дозволяє клієнтам не перейматися проблемами, які порушують зону комфорту, а довірити цю справу професіоналам!

Ми вибудували нашу платформу https://ukasko.ua/uk/insurance/osago так, щоб вона була максимально зручною для наших клієнтів, адже впродовж останніх років нашим фахівцям вже вдалося спростити більшість процесів під час оформлення страхування, а також значно зменшити бюрократичні операції.

Чому UKASKO?

strahovka1Наша компанія об’єднала колектив однодумців – команду професіоналів, яка з ентузіазмом взялася за створення платформи, котру хотіли б мати всі, кому хоч раз потрібно було оформити страховку. До того ж, клієнти завжди можуть скористатися консультацією фахівця безкоштовно.

Ми співпрацюємо з атлантами страхування – провідними компаніями, які зарекомендували себе на території України впродовж десятків років роботи як стабільні, відкриті, чесні і прозорі в роботі з клієнтами, а отже й Ваші звернення будуть опрацьовані швидко, якісно та оперативно.

Як оформити електронний поліс ОСЦПВ

Автоцивілка належить до обов’язкових страхувань і її оформлення нерідко приносить водіям додаткові проблеми та зайву трату часу. Купити Поліс можна набагато простіше! На сайті UKASKO наші клієнти мають можливість за лічені хвилини розрахувати та оформити страховку і при цьому їм належить знижка 25% – ще одна перевага замовлення автоцивілки онлайн.

Після проведення розрахунку на https://ukasko.ua/uk/insurance/osago клієнт порівнює ціни від компаній-партнерів нашої платформи та сам обирає, яка страхова компанія відповідатиме за ризики повсякдення. Сплатити можна картою, після чого на e-mail клієнта надійде поліс у форматі PDF, впровадження якого затверджено розпорядженням №3631 Національної комісії, котра здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 31.08.2017.

Чи прирівнюється електронний поліс до паперової версії

Електронний поліс має абсолютно таку ж юридичну силу, як і у паперовому форматі. За бажанням водія, його також можна роздрукувати, але електронна версія має свої переваги: підробити та пошкодити такий неможливо, а зберігши в телефоні PDF-версію, власник транспортного засобу завжди матиме страховку при собі.

Страховий поліс гарантовано буде представлений у реєстрі МТСБУ, а отже його чинність працівники поліції при перевірці бачитимуть онлайн. Клієнти також мають можливість перевірити дійсність електронного полісу в базі вже одразу на нашій платформі.

Від чого залежить вартість полісу ОСЦПВ?

strahovka2Для кожного окремого водія вартість автоцивілки буде розраховано індивідуально за такими характеристиками:

Тип автомобіля

При калькуляції вартості страхування враховується марка автомобіля, його модель, обсяг двигуна транспортного засобу.

Місце реєстрації

Залежно від місця реєстрації власника транспортного закладу у різних страхових компаніях ціни можуть варіюватися.

Пільги автовласника

Якщо власник транспортного засобу має певні пільги, то при оформлення автоцивілки вони також будуть враховані страховими компаніями, з якими ми співпрацюємо.

Усі ці аспекти обов’язково будуть враховані при розрахунку вартості страхування на загальній платформі страхування UKASKO.UA у вбудованому на сайт калькуляторі.

Як діяти при виникненні страхового випадку

strahovka3Команда UKASKO розробила загальні правила, котрі містять інформацію з переліком дій при страховому випадку. Зокрема, у пам’ятці прописано:

  • водій транспортного засобу не повинен брати жодних зобов’язань на себе з приводу врегулювання претензій та вимог інших учасників дорожньо-транспортної пригоди до контакту зі страховою компанією, з якою він оформив договір страхування;
  • потрібно уважно поставитися до того, щоб правоохоронці, які прибули на місце аварії ретельно оглянули транспортний засіб та внесли до свого протоколу усі пошкодження, які автомобіль отримав у результаті ДТП, а найголовніше – отримати свою копію даного протоколу;
  • водії в жодному разі не ставили свій підпис під бланком незаповненого протоколу.

Повну версію рекомендацій можна завантажити на нашій платформі страхування.

Нам довіряють

За період роботи нашої професійної платформи страхування близько 70 000 осіб довірили нам свої транспортні засоби і вирішили придбати страховий поліс онлайн через наш сайт.

При цьому клієнти радо користуються знижками та акціями, яку підготували для них наші спеціалісти, а отже змогли в сумі заощадити більше 8 мільйонів гривень за рахунок кешбеку.

Окремо хочеться відзначити великий вибір, доступний для наших клієнтів під час оформлення автоцивілки (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності). Так, на нашій платформі представлені користувачам більше тисячі різноманітних варіантів ОСЦПВ.

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.