Субота, 25 Березня

Які переваги можливо отримати завдяки правильно обраному типорозміру, на що звертати увагу перед купівлею

10 лист. 2022

Перше, що потрібно знати про шини 255/55 R20, це розшифрування їх типорозміру: 255 – ширина, 55 – висота, R20 – внутрішній діаметр. Усі параметри вимірюються у міліметрах. Також не треба забувати про ще два не менш важливих показники: індекс швидкості – показує максимальну швидкість, на якій експлуатація авто проходитиме повністю безпечно; індекс навантаження – вага, яку може витримати машина.

tiporozmir

Така гума призначена для позашляховиків та підходить до наступних марок транспортних засобів: BMW, GMC, Buick, Land Rover, Chevrolet, Lincoln, Ford, Saturn.

З’ясування потрібного типорозміру

Якщо ви хочете дізнатися правильний типорозмір, але не знаєте як це зробити, пропонуємо наступне:

  • подивитися на покришках, якщо ви являєтеся їх першим власником;
  • подивитися в технічній документації стосовно експлуатації авто;
  • запитати в автосервісі або в офіційного дилера.

Також можна скористатися онлайн підбирачем (вказати марку та модель машини) або заглянути під внутрішню частину кузова. Наліпка стандартно розташована на торцевій частині водійських дверцят, на внутрішній стороні кришки бардачка, на боковій стійці транспортного засобу, на внутрішній частині люка бензобака.

Переваги

При виборі треба враховувати модель покришки: літня або зимова. Перша має стійкість до впливу високих температур, відповідає зависоким показникам продуктивності, завдяки чому суттєво зменшується використання палива.

Друга гарантує максимально надійне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям (засніженим, обледенілим, вологим). Також забезпечує відмінну курсову стійкість, безпечне виконання маневрів та входження в повороти навіть на високій швидкості. Таким чином, їзда проходитиме максимально комфортно навіть в екстремальних умовах.

Типорозмір 255/55 R20 має багато переваг. Наприклад:

  • доступна вартість, особливо якщо порівнювати її з аналогами;
  • надійне зчеплення з різноманітними типами дорожнього полотна;
  • їзда навіть при великій швидкості проходить майже без шуму та вібрацій;
  • довговічність та завищений показник міцності.

Щоб у процесі використання не виникли якійсь проблеми, треба впевнитися, що усі конструктивні деталі підходять для покришок та відповідають їх розміру. Правильний вибір суттєво спрощує користування та захищає від появи негативних ситуацій: аварії, ДТП тощо.

255/55 R20 відноситься до досить популярного типорозміру, багато компаній займаються виготовленням даної лінійки. З однієї сторони це являється високим плюсом, з іншої — мінусом через те, що суттєво ускладняються вибір гуми. Якщо ви будете дотримуватися вищеперерахованих порад, вибір розміру пройде швидко та не викличе ніяких труднощів.

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.