Історія колеса налічує кілька тисяч років. А історія пружної наповненої повітрям оболонки до колеса всього трохи більше ніж сто років. Роком народження шини вважають 1887, в якому шотландський аптекар Джон Данлоп придумав прикріпити до коліс синового велосипеда шматок садового шлангу та наповнити його повітрям.
Ві того часу, після сотень, якщо не тисяч модифікацій і доповнень, шматок шлангу перетворився на високотехнологічний виріб, без якого нині не можна уявити наше сьогодення. Практично, майже все що рухається по землі оснащено шинами, будь це автомобілі, трактори, велосипеди, самокати чи навіть прості садові возики.
Сьогодні існують тисячі найрізноманітніших видів шин, і розібратись в цьому різноманітті дуже й дуже нелегко. Але з розвитком інформаційних технологій та логістичних можливостей сучасної інфраструктури все про шини можна дізнатись на одному сайті. І не тільки дізнатись, а вибрати, замовити, отримати і навіть встановити на свій автомобіль.
Професіонали, які створили інтернет-магазин «ГороШина» мають більш, ніж десятирічний досвід роботи у шинному бізнесі. Власні склади в Києві, власні шиномонтажні майстерні та співпраця з провідними перевізниками робить спеціалістів «ГороШини» справжніми «Котигорошками», а продовжуючи казкову тему, можна сказати, що навіть найвибагливіші клієнти цього інтернет магазину, такі наприклад, як «принцеса на горошині», будуть задоволені рівнем сервісу.
Розказувати про те, які шини продаються в цьому інтернеті можна довго, але зручно створений пошук може спростити вибір до кількох кліків.
По-перше, потрібно вибрати до чого саме потрібні шини:
- До легкових автомобілів
- До маловантажних автомобілів
- До великовантажних автомобілів
- До тракторів та іншої с/г техніки
По-друге, вказати для якого сезону необхідні шини:
- Всесезонні
- Зимові
- Літні
Ну, а далі в діло включається фантазія і гаманець, адже на сайті розміщено інформацію про шини більш ніж ста світових брендів, більшість яких є в наявності на складах компанії, і ціна на які коливається від 700 гривень до кількох десятків тисяч за одиницю.
Ціна залежить від типорозміру шини (а всі дані про ширину, профіль та діаметр теж можна «забити» в параметри пошуку) і обраного виробника. Дуже зручно, що на сайті можна швидко порівняти вироби різних виробників одного розміру, щоб вибрати той який краще вам підходить.
А для того, щоб краще розбиратись у шинній продукції навіть автолюбителю-початківцю, розробники сайту «ГороШина» створили спеціальний розділ «Статті», який регулярно поповнюється інформацією про найновіші розробки у шинній промисловості, порівняльні тести різних виробників та іншими цікавинками про світ автомобілів, колес та шин.
Так, наприклад, нещодавно тут було опубліковано надзвичайно цікавий реліз про вітчизняного виробника гумових шин з Білої Церкви. Після труднощів, які переживало це підприємство кілька років тому, зараз його продукція під торговими марками «Росава» та «Premiorri» не тільки відновлює свої позиції в Україні, але й успішно завойовує ринки Європи та Америки.
Тут є також відповіді на такі запитання:
- Чим відрізняються зимові шини від літніх
- Яке маркування застосовується на шинах
- Який тиск потрібно підтримувати в шинах
- Як правильно зберігати зняті шини
Та ще відповіді на десятки простих і складних питань, які повинен знати кожен, хто купує автомобіль та сідає за кермо.
Ну і звичайно ж, якщо ви перечитали всі статті на сайті, переклікали всі його розділи і не знайшли того. Що треба. Або щось не зрозуміли з питань оплати та доставки шинної продукції, то простий телефонний дзвінок або ж питання у чат-бот, відразу розставить всі крапки. Адже вам будуть відповідати люди, які знають про шини все.
І якщо ви ще досі не купили зимові шини, поспішайте, адже морози ось-ось прийдуть…