З настанням весни і початком польових робіт активізується попит на посадковий матеріал, насіння рослин, садово-городній реманент, а також на сільськогосподарську техніку. Для забезпечення власних потреб на своїх угіддях та можливості додаткового доходу, а також для професійного використання в межах фермерських господарств ідеально підходить міні-трактор, який пропонує https://razvilka.com.ua/ua/m-n-traktori – спеціалізований магазин з продажу агро-, спецтехніки та комерційного транспорту.
Де купити мінітрактор безпечно для гаманця
Поява на ринку мінітрактора створила альтернативу для дороговартісних габаритних моделей. І хоч мінітрактор купити також коштує недешево, однак техніка повністю себе окупає та фінансово виводить плюс в доволі короткий термін, що підтверджує його популярність та стимулює продавців розширювати пропозицію.
По запиту в мережі можна знайти багато пропозицій купити с/г техніку вигідно. Однак придбання з рук з пробігом у приватних осіб не завжди передбачає гарантійний термін на експлуатацію або можливість повернення товару, у разі його невідповідності, а це пов’язане зі значним фінансовим ризиком. Натомість у інтернет-магазині є широкий вибір нових і вживаних товарів різних брендів, функціоналу, технічних характеристик та ціни, серед яких ви обов’язково знайдете свій варіант, а компетентні менеджери Razvilka у цьому допоможуть – зорієнтують і підберуть модель по показниках і можливостях.
Мото- чи міні-: в чому різниця між популярними видами сільськогосподарської техніки?
Перед придбанням техніки для початку не завадить розібратися в назвах. Принаймні для себе. Так буде простіше та комфортніше спілкуватись з продавцем та загалом зрозуміти, які потреби для вас має закрити покупка. Ті, хто давно в професії або мають досвід роботи на землі знають всі тонкощі фермерського автопарку. А от для початківців, які тільки роблять перші кроки в цій сфері виникнуть питання: що є що, і що краще обрати?
На сайті представлені мінітрактори, мототрактори і мотоблоки і ці три с/г машини не слід ототожнювати. Так, в них є дещо спільне, але більше у двух останніх варіантів. Тих, що з приставкою мото-.
Найменш потужним вважається мотоблок. Для невеликого городу його вистачає, а тим, чиї земельні наділи сягають до 40-50 соток вже краще обрати проміжний варіант – мототрактор. Якщо ж мова йде про обробіток 60 і більше соток, досвідчені аграрії надають перевагу міні-трактору, як абсолютному аналогу трактору, просто більш компактному, звідси – бюджетнішому по ціні і в обслуговуванні, зокрема споживанні пального.
Що може мінітрактор та чому його варто купити
Ця одиниця техніки є дуже функціональною. Крім городів та полів його можна застосовувати і в сфері тваринництва, а ще для облагородження територій, вирішення побутових завдань та благоустрою.
Мінітрактор, в загальному розумінні, використовують для наступних потреб:
- обробка грунту протягом усього сезону зросту різних культур – від орання землі до збору врожаю (культивація, сіяння, прополювання, полив тощо);
- догляд за рослинами, покіс трави, удобрення;
- прибирання;
- заготівля кормів для тварин;
- транспортування вантажів;
- копання ям/траншей.
Перевага техніки також у можливості цілорічного користування. Взимку мінітрактором можна очистити дорогу від снігу, льоду чи/та посипати її піщано-сольовою сумішшю. Але для цього потрібно попередньо подбати про комплектацію спеціальними снігоприбиральником, відвалом і розкидачем.
«Розвилка» постачає мінітрактори від провідних китайських брендів та преміальних японських компаній зі світовим ім’ям, серед яких:
- Forte;
- Bulat;
- Кентавр;
- DW;
- ЗУБР;
- ФОТОН-ЛОВОЛ;
- DONGFENG;
- Xingtai;
- Джинма;
- ISEKI;
- Кубота;
- Янмар та інші.
З повним переліком товарів можна ознайомитись в інтернет-магазині. І хоч марка має значення, обирати потрібно за характеристиками – двигуном та його потужністю, коробкою передач та її здатністю до реверсу, величиною коліс та дорожнього просвіту (кліренсу), регулюванням колії, блокувальним диференціалом, особливостями гідравліки, керування, наявністю/відсутністю кабіни, наявного в ній обладнання, переліком додаткових девайсів, що йдуть у комплектуванні. Це основні моменти, на які першочергово потрібно звертати увагу.
Якщо ви чітко знаєте, що шукаєте, спростити процес відбору серед запропонованих позицій можна за допомогою спеціального фільтру на сайті, що дозволяє відсортувати товари наступним чином:
- допустимий діапазон ціни;
- бренд;
- країна-виробник;
- потужність в кінських силах;
- колісна формула;
- число циліндрів;
- наявність кабіни або її відсутність;
- наявність або відсутність гідропідсилювача керма;
- типи зчеплення та передачі;
- функція реверсу;
- розмір шин;
- стан – новий чи б/в.
У кілька кліків можна оптимізувати каталог, переглядаючи виключно підходящі міні-трактори. Оформити купівлю можна онлайн. Оплата здійснюється готівковим та безготівковим способами. Доставка Україною – безкоштовна. У випадку, якщо куплений товар не виправдав очікування, впродовж двотижневого терміну його можна повернути і отримати кошти назад.