Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Гороскоп для бердичівлян на вівторок, 21 грудня 2021 року

20 груд. 2021 Власкор

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

oven1Гороскоп на 21 грудня 2021 року Овен:

Сьогодні ви перебуваєте у фазі, де є чудова хвиля енергії. Всі системи залучені! Зверніть увагу на вашу інтуїцію. Не сумнівайтеся в собі. Вибачте іншим або попросіть вибачення. Тримайте гнів або будь-які сильні імпульси під контролем.

 

telec2Гороскоп на 21 грудня 2021 року Тілець:

Сьогодні ви можете випробувати збільшення психічних здібностей або інтуїції. А ще скоро ви отримаєте відповіді на питання, тож дозвольте інформації текти до вас. Підтримуйте баланс і не перебільшуйте ні в чому. Те, на що ви чекали або на що сподівалися, скоро прийде до вас.

 

blizneci3Гороскоп на 21 грудня 2021 Близнюки:

Сьогодні рідні з вами та допомагають вам впоратися з усіма труднощами та випробуваннями. Ви можете покластися на них. Ще вони допоможуть вам з усіма формами комунікацій. Все, що вам потрібно зробити – це попросити про допомогу.

 

lev5Гороскоп на 21 грудня 2021 року Рак:

Сьогодні у прогнозі зірок та планет – творчий потенціал, посилені чутливість і чуттєвість. Впроваджуйте в життя нові проєкти та ідеї. Почніть нові креативні проєкти. Чекайте нові, приємно бентежні події, раптове пробудження і ясне бачення.

 

lev5Гороскоп на 21 грудня 2021 року Лев:

Сьогодні у гороскопі для вас – обіцянка. Це може бути обіцянкою нових стосунків або відновлення старих взаємин. Канікули або усамітнення були б корисними. Хоча це може бути кілька фривольним часом, зараз не час для прийняття необачних або імпульсивних рішень.

 

deva6Гороскоп на 21 грудня 2021 року Діва:

Зараз ви стоїте на початку шляху самопізнання, але ви не самотні. Приготуйтеся до бентежних змін, якихось сюрпризів і нового досвіду. Вчіться бачити красу життя і всього того, що оточує вас.

 

vesy7Гороскоп на 21 грудня 2021 року Терези:

Якщо останнім часом ви були зайняті тільки собою, настав час озирнутися і побачити всю картину цілком. Відпустіть від себе старі стереотипи. Тільки позбувшись від них, ви зможете розвиватися.

 

skorpion8Гороскоп на 21 грудня 2021 року Скорпіон:

Життя може здаватися неспокійним в цей момент. Покличте на допомогу когось, якщо ви перелякані, засмучені, або втратили баланс в житті. Приготуйтеся до повної трансформації. Ви можете відчувати сплески енергії або гніву. Зберігайте спокій.

 

strelec9Гороскоп на 21 грудня 2021 року Стрілець:

Умови, що оточують вас, можуть здаватися бурхливими, а емоції дуже сильними. Ви повинні зробити повну експертизу та оцінку всіх обставин, що циркулюють навколо вас. Це час для омолодження або зміни. Проявіть увагу до потреб вашого здоров’я.

 

kozerog10Гороскоп на 21 грудня 2021 року Козеріг:

Сьогодні ви захищені – про вас піклуються і ведуть вас вашим шляхом. Прийшов час для руху вперед. Немає ніяких помилок і збігів. Знайте, що той шлях, на якому ви перебуваєте – це правильний шлях для вас.

 

vodoley11Гороскоп на 21 грудня 2021 року Водолій:

Можливо, зараз ви перебуваєте в конфлікті, але зауважте, що зараз відповідний момент, щоб отримувати нові знання. Розлучіться зі своїм бажанням контролювати все, тому що це все одно неможливо. Знаходьте мир і спокій у всьому, що ви робите.

 

ryby12Гороскоп на 21 грудня 2021 року Риби:

Сьогодні ваш інтерес до освіти може поновитися. Зараз прекрасний час отримати спеціалізовану освіту. Це для того, щоб відкритися і дати вам побачити те, що ви не бачили досі. Зараз, ці двері повністю відкриті, тож тільки дозвольте собі поглянути, що за ними.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.