Четвер, 8 Грудня

Гороскоп для бердичівлян на четвер, 17 лютого 2022 року

16 лют. 2022 Власкор

 

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

 

oven1Гороскоп на 17 лютого для Овнів:

Доброзичливість і великодушність, властиві вам, принесуть відчутну користь: цілком можливо, що хтось із облагодійлених вами людей у свою чергу захоче вам віддячити.

 

telec2Гороскоп на 17 лютого для Тільців:

Ініціатива не тільки не карається, але й вітається: у цей день вона – найкращий спосіб показати начальству свої здібності та домогтися його схвалення та вподобання.

 

blizneci3Гороскоп на 17 лютого для Близнюків:

Якщо друг з минулого захоче відновити колишні приязні стосунки, не варто його відштовхувати та натякати на колишні образи – пам'ятайте: хто старе згадає, тому око геть.

 

rak4Гороскоп на 17 лютого для Раків:

Професійна пропозиція, яку ви можете отримати в цей час, швидше за все, виявиться більш ніж вигідною, тому має сенс погоджуватися на неї без зайвої скромності та кокетства.

 

lev5Гороскоп на 17 лютого для Левів:

Небажано постійно демонструвати коханій людині свою незламну силу та незалежність – іноді, щоб подобатися, потрібно створити образ слабкості та беззахисності.

 

deva6Гороскоп на 17 лютого для Дів:

Втома, яка може з головою накрити в цей час, легко зняти, поговоривши до душі з друзями або старшими родичами – на душі одразу стане легше.

 

vesy7Гороскоп на 17 лютого для Терезів:

Спілкуючись із людьми, важливо пам'ятати, що слово – не горобець: постарайтеся не говорити і не писати того, що згодом, як кажуть у детективах, може бути використане проти вас.

 

skorpion8Гороскоп на 17 лютого для Скорпіонів:

Ударно попрацювати, перелопативши велику кількість справ, вдасться лише тим, хто зможе максимально скоротити спілкування з оточуючими людьми – на нього йде дуже багато часу.

 

strelec9Гороскоп на 17 лютого для Стрільців:

Цього дня не варто давати обіцянок, у виконанні яких ви сумніваєтеся хоча б на секунду – у такому разі краще чесно зізнатися, що не зможете стримати слова.

 

kozerog10Гороскоп на 17 лютого для Козерогів:

День сприятливий для занять благодійністю: допомога, надана тим, хто її потребує – незаможним людям або безпритульним тваринам, не тільки зарахується, а й повернеться сторицею.

 

vodoley11Гороскоп на 17 лютого для Водоліїв:

День, коли можна займатися будь-якою паперовою роботою: можливо, документи доведеться замовляти та оформляти онлайн, зате чиновники будь-якого рангу будуть надавати будь-яку посильну допомогу.

 

ryby12Гороскоп на 17 лютого для Риб:

Можна і потрібно займатися підготовкою доповіді чи презентації: натхнення, яке відвідає вас у цей час, дозволить зібрати переконливі факти та красномовно викласти їх.

bazar 800

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.