Вівторок, 30 Трв

Обираємо захисний килимок для кухні правильно

29 груд. 2021

Кожна господиня дбає про чистоту та комфорт у своєму домі, про налаштування побуту, обладнання, а також про користь сучасних девайсів. Зокрема таких, що здатні полегшити процес прибирання, захистити поверхні столу, стільців та навіть підлоги від специфічного бруду й жиру, без яких приготування їжі не обходиться. Самим популярним серед таких є захисний килимок для кухні, який однаково часто обирають як для використання на невеликих кухнях у квартирах чи приватних будинках, а й на промислових об’єктах, як, наприклад, кухні кафе, столових та ресторанів.

На що звертати увагу при виборі захисного килимка для кухні

На полицях магазинів у наш час розміщений значний асортимент продукції даного сегменту, серед яких новачкам просто загубитися й зробити вибір на користь не того товару. До того ж до придбання килимка слід поставитись з особливою ретельністю, адже є серед виробників і недобросовісні люди, котрі використовують для виготовлення продукції матеріали, не призначені для використання у харчовій промисловості. Тобто гума чи силікон, з якого вони виконані, не повинні контактувати з продуктами.

Якщо мова йде про накладки для столу, то даний аспект є головним, інакше килимок замість допомогти у господарстві зможе нашкодити людському здоров’ю. Щоб бути певним у тому, що ви придбали товар гарної якості, він є повністю безпечним і може використовуватись при формуванні тіста, нарізці продуктів тощо, варто завітати на сайт saviflex.com, який спеціалізується на виготовленні та реалізації продукції для вдосконалення технологічних процесів в різних масштабах - як у межах приватного житла, так і для габаритних підприємств різних сфер діяльності. В каталозі компанії ви знайдете різних кухонних "помічників" для своїх потреб.

Де купити якісні ПВХ килимки

Сьогодні у продажу є не лише накладки на стіл, а й спеціальні покриття для підлоги, які запобігають ковзанню, тим самим убезпечуючи від отримання травм під час приготування страв. Здебільшого це стосується великих об’єктів громадського харчування, адже їхні кухні зазвичай містять не одну робочу поверхню, плиту, мийку і т.д. Тобто місць, куди може набризкати жир чи вода під час роботи - достатньо, і в поспіху працівники можуть просто підковзнутись, як часто буває там, де підлога виконана з керамічної плитки або лінолеуму. Запобігти такому неприємному розвитку подій можна постеливши захисний килимок для кухні.

Також ці покриття-накладки здатні захищати поверхні від різного роду механічних пошкоджень, у тому числі дерев’яні стільниці, ламінат, камінь, черепицю і поверхні стільців зі шкіри чи її еко-замінника.

Захисні килимки для кухні від saviflex мають наступні переваги:

  • безпека;
  • гігієнічність;
  • зносостійкість та простота у догляді;
  • стійкість до ударів, подряпин;
  • широкий діапазон температурного режиму для використання (від -15 С до +50 С, тобто їх можна застосовувати у спеціальних холодильних цехах при виготовленні замороженої продукції);
  • здатність підтримувати заданий мікроклімат в приміщенні, посилювати енергоефективність та сприяти звукоізоляції.

Варто зазначити, що виробник пропонує килимки різної форми та розміру, що дозволяє підібрати варіант відповідно до потреб. Все, що потрібно, зайти на профільний сайт за посиланням, що вище в статті, та обрати найбільш відповідний варіант для себе чи на подарунок.

Для зручності покупців, також тут розміщено багато інформації про різні типи килимків (не лише для використання на кухні) та є корисні онлайн-сервіси, за допомогою яких можна швидко обрати і прорахувати вартість ПВХ покриття для кожного окремого випадку. Якщо ви надаєте перевагу живому спілкуванню з менеджерами компанії, можна заповнити коротку форму-заявку та у телефонній розмові зі спеціалістом з’ясувати все те, що вас цікавить.

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.