Вівторок, 30 Трв

Святкова нарізка для новорічного столу

29 груд. 2021

У ці святкові новорічні дні кожна господиня готує щось смачненьке для своєї родини та гостей, які завітають до неї в оселю. 

Серед великого розмаїття страв, які можна приготувати на новорічний стіл, завжди шаленою популярністю користуються нарізки з овочів, фруктів, ковбаси та м’яса, різних видів сиру тощо. Проте зовсім не хочеться просто нарізати ці продукти і класти на тарілку, а хочеться підійти до цього креативно, цікаво та гарно. 

Тому господиням на замітку демонструємо, як із популярних на Новий рік продуктів можна зробити витвори мистецтва, нарізавши їх та оформивши у незвичний спосіб.

ОВОЧЕВА НАРІЗКА ДО СВЯТКОВОГО СТОЛУ

Овочева нарізка

Овочева нарізка

Овочева нарізка

Овочева нарізка

ФРУКТОВА НАРІЗКА ДО СВЯТКОВОГО СТОЛУ

Фруктова нарізка

Фруктова нарізка

Фруктова нарізка

Фруктова нарізка

М’ЯСНА НАРІЗКА ДО СВЯТКОВОГО СТОЛУ

М’ясна нарізка

М’ясна нарізка

М’ясна нарізка

СИРНА НАРІЗКА ДО СВЯТКОВОГО СТОЛУ

Сирна нарізка

Сирна нарізка

Сирна нарізка

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.