Вівторок, 5 Грудня

Неділя, 25 грудня 2022 — РІО Бердичів

За версією журналу Politico, Україна стала державою 2022 року. Тож, не дивно, що українська культура стає дедалі популярнішою у всьому світі. Навіть у найвіддаленіших країнах усе більше людей намагаються дізнатися якомога більше про життя українців, їхню мову, історію та традиції, у тому числі про українську кухню. Саме тому заклади української кухні, які працюють у 11 країнах світу, користуються шаленою популярністю. У цій добірці ми зібрали 14 найвідоміших закордонних закладів української кухні, де можна скуштувати автентичні страви в типовій колоритній атмосфері.

Опубліковано в Кулінарія

Вже вдруге ми попросили бердичівлян сформулювати запитання, які б вони хотіли задати міському голові напередодні його офіційного річного звітування.

Опубліковано в Плітки

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.