П'ятниця, 2 Червня

Неділя, 04 грудня 2022 — РІО Бердичів

Без всяких нарад в райадміністрації чи міськвиконкомі бердичівські підприємці самі відгукнулись на прохання свого земляка Олександра Афанасьєва, який нині боронить Україну на фронті про насущну необхідність купити для його підрозділу дизельний генератор.

 

Опубліковано в Фоторепортаж

Відшукати його було непросто навіть з огляду на те, що дверях десятків магазинів, стовпах і парканах були наклеєні жовті наліпки з його адресою.

 

Опубліковано в Політика

Обговорювали в міськвиконкомі на комісії з питань безпеки руху. Адже, до виконкому надійшов лист від директора АС-2 з пропозицією перекрити шлагбаумом рух на під’їзді до автостанції, щоб автобусам ніхто не заважав розвертатись та паркуватись для посадки і висадки пасажирів.

Опубліковано в ЖКГ

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.