Понеділок, 2 Жовтня

Понеділок, 05 грудня 2022 — РІО Бердичів

Зранку 5 грудня було проведено навчально-тренувальний збір по сигналу "Навчальна тривога" особового складу Бердичівського районного відділу, аби перевірити готовність поліцейських до несення служби в умовах підвищеної складності.

Опубліковано в Офіційна інформація

Це приміщення знаходиться у дуже привабливому місці, майже в центрі міста, біля педколеджу, але вже давно не використовується за призначенням.

 

Опубліковано в Бізнес

У соцмережах про це повідомив Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, вихованцем якої свого часу був Данило Зелінський. Щоб підтримати свого випускника – Героя, який був важко поранений на передовій, «разумковці» влаштували благодійний ярмарок, кошти зібрані під час якого будуть передані юнакові для його подальшого лікування та реабілітації.

Опубліковано в Потрібна допомога

Як ніколи, зараз запитання як обігрітися зимою набирає свою популярність. Українці, які часто знаходяться без світла, води не падають духом, а знаходять альтернативні спосиби обігріву. У цій статті хочемо розповісти вам про них, адже можливо не всі знають, що навіть в ситуації без електрики кондиціонер може працювати на тепло та робити клімат у вашому домі комфортним для проживання взимку.

Опубліковано в Технології

Бердичівська бібліотечна система є центром культурного життя міста, генератором ідей, осередком доброчинності та волонтерства. Тут постійно кипить робота над різними проектами, покликаними дбати про інтелектуальний розвиток бердичівлян, розкриття їх творчого потенціалу, опанування молоддю та людьми старшого віку нового ремесла для цікавого та змістовного дозвілля. З початком війни в Україні, ще з 2014-го – міська бібліотека стала ще й волонтерським штабом, у якому робота, що наближує перемогу, не зупиняється ні на мить.

Опубліковано в Пригоди

Трохи-потрохи в Україні відновлюється концертна діяльність, і в Бердичів знову хочуть приїхати зірки та зірочки українського шоу-бізнесу.

Опубліковано в Культура

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.