Понеділок, 2 Жовтня

Середа, 07 грудня 2022 — РІО Бердичів

ЗагЙого провели в останню путь першим з трьох бердичівлян, які останніми днями загинули на фронті. 

Опубліковано в Фоторепортаж

Бердичівський міськрайонний суд розглянув обвинувальний акт щодо мешканця м. Бердичева 1950 року народження, громадянина росії, якого обвинувачено за ч. 2 ст. 436-2 КК України – глорифікація.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Сьогодні український бізнес значно розширив свою географію. Багато людей виїхали за кордон, і тепер змушені адаптуватись самі та налаштовувати свою діяльність у іншій країні. Це складний процес, який крім планування роботи тягне за собою вирішення паперової сторони питання – нотаріального перекладу документів компанії чи особистих документів фізичної особи підприємця.

Опубліковано в Бізнес

Своє рішення Сергій Орлюк озвучив під час позачергової сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась сьогодні вранці. Пояснив це тим, що ще на початку війни він відмовився від премій, а тепер вважає, що отримання чергового звання не на часі. Нагадаємо, попередньо проект рішення про присвоєння міському голові Бердичева шостого рангу, який присвоюють посадовій особі органів місцевого самоврядування після 2 років успішної роботи на займаній посаді, було опубліковано на Офіційному сайті міста.

Опубліковано в Політика

Міськрайонна благодійна організація «Кармель» при монастирі Босих Кармелітів у Бердичеві розширює можливості для реабілітації різних категорій людей із вадами здоров’я. Четвертого січня 2023-го року відбудеться відкриття сучасного приміщення з інноваційним обладнанням, де кваліфіковані фахівці надаватимуть допомогу дітям із сенсорними та руховими порушеннями.  

Опубліковано в Спорт

Сьогодні, 7 грудня, жінка за кермом Folkswagen рухалась з переїзду та захотіла повернути до районної лікарні. Однак, неправильно оцінивши дорожню ситуацію, спричинила аварію.

Опубліковано в Пригоди

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.