Четвер, 8 Грудня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Спочатку з Юрієм попрощались в рідній домівці по вулиці Новоіванівській, до якої зібрались десятки сусідів з цієї та прилеглих вулиць, більшість яких знали цього доброго та веселого чоловіка.

 

ЗагЙого провели в останню путь першим з трьох бердичівлян, які останніми днями загинули на фронті. 

Власне, як і в інших відділеннях пенсійного фонду по всій країні, адже з 1 грудня справами оформлення субсидій тепер займаються не управління соцзахисту, а управління пенсійного фонду.

 

Ми вже не раз писали, що із завершенням процесу децентралізації у районних рад фактично не залишилось ніяких повноважень, окрім як утримувати свій апарат і керівництво та вирішувати деякі питання зі своєю власністю.

 

Це приміщення знаходиться у дуже привабливому місці, майже в центрі міста, біля педколеджу, але вже давно не використовується за призначенням.

 

Трохи-потрохи в Україні відновлюється концертна діяльність, і в Бердичів знову хочуть приїхати зірки та зірочки українського шоу-бізнесу.

Без всяких нарад в райадміністрації чи міськвиконкомі бердичівські підприємці самі відгукнулись на прохання свого земляка Олександра Афанасьєва, який нині боронить Україну на фронті про насущну необхідність купити для його підрозділу дизельний генератор.

 

Відшукати його було непросто навіть з огляду на те, що дверях десятків магазинів, стовпах і парканах були наклеєні жовті наліпки з його адресою.

 

Обговорювали в міськвиконкомі на комісії з питань безпеки руху. Адже, до виконкому надійшов лист від директора АС-2 з пропозицією перекрити шлагбаумом рух на під’їзді до автостанції, щоб автобусам ніхто не заважав розвертатись та паркуватись для посадки і висадки пасажирів.

Міський голова Сергій Орлюк взяв участь принаймні в трьох заходах з відзначення цієї дати в календарі. Адже, це не свято, це день, коли потрібно згадати всіх тих, хто має особливі потреби.

 

bazar 800

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.