Для всіх понеділок є надзвичайно важким днем та початком робочої неділі. Але, спеціалісти знайшли вихід, який допомагає виконувати усі необхідні завдання без великого стресу. Цим рішенням став так званий мінімалістичний понеділок. Його головним правилом став адекватний підхід до роботи без зайвих перенапружень. Цей революційний підхід до справ був винайдений блогером і став корисним для багатьох людей.
Головні правила дієвого підходу
Суть так званого мінімалістичного понеділка полягає у тому, щоб у перший день тижня робити мінімальну кількість роботи, виконуючи лише найнеобхідніші завдання, і при цьому брати на себе відповідальність за ці завдання. Виконати ці пункти настільки ж легко, як отримати безкоштовні фріспіни за реєстрацію у популярних онлайн казино. Також спеціалісти кажуть, що решту дня варто приділяти тим справам, які приносять задоволення і підтримують психологічний комфорт. На відміну від загального уявлення, що важко працювати у перший день тижня, такий підхід допомагає уникнути вигорання.
Крім того, мінімалістичний понеділок:
- сприяє створенню здорового балансу між роботою і особистим життям;
- дозволяє людині працювати розумно, а не втомлюватися;
- дозволяє заздалегідь коригувати плани на п’ятницю та ефективно підготуватися до найбільш напружених днів наступного тижня.
Крім того, мінімалістичний понеділок сприяє більш спокійному старту робочого тижня. Також слід зазначити, що відпочинок до і після роботи допомагає відновити енергію, уникнути вигорання. Заняття і хобі, які допомагають розслабитися, важливі для психологічного здоров’я. Також, згідно з методом, розподілення завдань за терміновістю і важливістю допомагає краще організувати час, уникнути стресу від перевантаження справами.
Використання часових блоків
Такий метод тайм-менеджменту як часові блоки найбільш підходить тим людям, які намагаються суміщати кілька справ одночасно. Наприклад, тим, хто займається своєю кар’єрою та особистим життям, та при цьому веде домашній побут. Головне правило тайм-менеджменту — виділення певного часу на кожний з видів діяльності. Крім того, схожі задачі можна поділити за окремі групи. Завдяки чітким графікам зникає необхідність постійно думати як перемкнутися з однією справи на іншу. Це допомагає не тільки ефективніше виконувати кожний вид роботи, але й привчає концентрації уваги. Головне правильно та чітко відмітити часові інтервали.