Вибір подарунка часто стає проблемою. Дарувати гроші – не найкращий варіант, більше того – у одержувача вашого подарунка незабаром не залишиться жодних спогадів про нього. Якщо хочете легко “відбутися” – це варіант що треба. Для тих же, хто хоче щоб їхній презент був незабутнім, красивим, корисним і недорогим, порадимо звернути увагу на соляну лампу.
Чому ж саме вона
- Це безпечний, простий у використанні та екологічно чистий предмет інтер’єру. Він складається з лампочки, плафона (виконаного з куска кам’яної солі) та підставки з твердої породи дерева. Сіль видобувається в Україні (у м. Соледар), на одному з найбільших у світі родовищ. Підтримати вітчизняного виробника, котрий випускає товари, за які не соромно – завжди гарна ідея.
- Соляна лампа впишеться у будь-який інтер’єр. Крім того, якщо такий світильник вже є у будинку, ще один точно не буде зайвим.
- Лампа дарує приємне тепле світло, яке діє заспокійливо.
- Очі менше втомлюються від гаджетів або телевізора, якщо дивитися на екран не в темряві, а в присутності джерела розсіяного світла.
- Світильник чудово підійде для дитячої кімнати у якості нічника. Моделей, виконаних спеціально для малюків, також є чимало. Обмежень за віком для використання немає.
- Різноманітність форм, розмірів та кольорів сольових плафонів дозволить зробити вибір на будь-який смак.
- Світильник доступний за ціною – більшість моделей коштують не дорожче 500 грн. Якщо хочете зекономити, можна знайти моделі ціною 295 грн.
- І найголовніше – цей предмет інтер’єру позитивно впливає на здоров’я, на чому зупинимося докладніше.
Корисні властивості.
Світильник влаштований дуже просто. Усередині нього знаходиться лампа розжарювання, яка своїм теплом нагріває соляний плафон, унаслідок чого він починає насичувати довкілля негативно зарядженими іонами солі. Таким чином, у невеликому приміщенні створюється середовище, яке за своїми властивостями трохи нагадує атмосферу соляної кімнати або печери.
Негативні іони насамперед позитивно позначаються на органах дихання та полегшують перебіг бронхолегеневих захворювань. Крім того, вважається, що насичене сіллю повітря містить низьку концентрацію алергенів та має позитивний ефект при серцево-судинних захворюваннях.
Відразу зауважимо, що ефект від використання лампи буде слабшим у десятки разів у порівнянні зі спеціальними кімнатами в оздоровчих центрах чи повітрям соляних печер. І причина тут у вазі кам’яної солі, яка реагує із навколишнім середовищем. Вага великої соляної лампи рідко перевищує 7 кг, у той час як у спеціальних приміщеннях для проведення галотерапії у стелі та стінах містяться сотні кілограмів солі.
Також зверніть увагу, що лампа не здатна нейтралізувати електромагнітне випромінювання побутових приладів – мікрохвильової печі або Wi-Fi роутера.
Не чекайте медичних див від світильника, розглядайте його невеликий оздоровлюючий ефект як приємний бонус від гарного предмета інтер’єру, який своїм теплим світінням розслаблює та налаштовує на позитивний лад.
Соляний світильник стане чудовим подарунком, що принесе умиротворення у будинок дорогих вам людей.