П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Яку ковдру краще вибрати?

Насправді, ідеальної ковдри, яка підійшла б абсолютно кожному, не існує. Адже люди мають свої вподобання та фізіологічні особливості, від яких слід відштовхуватися під час «вивчення» варіантів. Також кожна ковдра має певні характеристики – знаючи їх, покупець без труднощів зробить правильний вибір.

Ковдра пухова SoundSleep

Фото https://podushka.com.ua/. Ковдра пухова SoundSleep

Різновиди ковдр

В інтернет-магазинах (наприклад, на сайті «Подушка» та ін.) є багато варіантів зручних ковдр, які відрізняються в основному наповнювачами.

  • Гусячий пух. Дуже теплий, пропускає повітря, поглинає вологу та має довгий строк служби. Але потребує постійного догляду та регулярного провітрювання.
  • Овеча вовна. Гарно зберігає тепло, не електризується та приносить користь здоров’ю, але досить  вимоглива у догляді.
  • Бамбук. Екологічно чисто волокно з антибактеріальними властивостями, має гарні показники гігроскопічності та не перешкоджає циркуляції повітря. Ковдри з бамбуку не викликають труднощів у догляді, але мають достатньо високу ціну та можуть використовуватися лише на протязі 2-5 років.
  • Холофайбер. Силіконізовані поліефірні волокна, які зберігають більше тепла та залишаються пружними довгий час. Такий наповнювач гарно тримає форму, тому ковдру можна без остраху прати. Але в нього не дуже гарний повітряобмін та здатність поглинати вологу, відповідно цей варіант не зовсім підійде людині з підвищеним потовиділенням.

Важливо! Такі натуральні наповнювачі як пух, вовна накопичують пил та можуть викликати алергію. 

Зазвичай кожна модель має детальний опис, як наприклад наpodushka.com.ua. Тому обов’язково його прочитайте, щоб дізнатися про використовувані матеріали та іншу корисну інформацію. 

Основні критерії вибору

Перед придбанням ковдри слід визначитися з такими моментами:

  1. Сезонність. Оскільки ковдри розрізняються наповненням, то обирати модель потрібно, враховуючи пору року. Для теплого сезону більш легкі (з бавовни, бамбуку), для холодних вечорів будуть доречні ковдри з гарними теплозберігаючими властивостями (пух, синтетичні волокна). Щоб швидше зорієнтуватися у моделях, зразу зверніть увагу на показник щільності наповнювача на етикетці – чим він більше, тим тепліше ковдра. Наприклад, літній варіант (у г/м2) до 200, всесезонна модель 220-300, дуже тепла більше 350.
  2. Пошив. Від цього залежить зручність використання ковдри. Касетні моделі забезпечують рівномірний розподіл наповнювача та перешкоджають його збиванню. Стьобані передбачають прошивку паралельними рядами, тому є вірогідність скупчення наповнювача в одному місці. Але вони дешевші.
  3. Розмір. Треба купувати ковдру, яка за розміром відповідає габаритам ліжка – так буде зручно не тільки вам, а й партнеру.

Беручи до уваги ці поради, ви зможете легко вибрати ковдру, яка задовольнить усі ваші вимоги та буде забезпечувати потрібний рівень комфорту під час відпочинку!

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.