Четвер, 2 Лютого

Компресійний трикотаж: особливості та специфіка підбору

Компресійний трикотаж допомагає знизити вірогідність застою крові у венах. Отримати необхідний ефект вдається завдяки 100% тиску на щиколотки, 40% тиску на верхню частину стегна та 70% на 1/3 гомілки. Така схема дозволяє подбати про повноцінний прогін крові до серця, що захищає від появи набряків та відчуття неймовірної втоми в ногах. 

Компресійні панчохи

Поширені типи

Компресійні панчохи представлені в чималому різноманітті, адже сьогодні можна придбати госпітальні, лікувальні та профілактичні моделі. Останні користуються найбільшим попитом, адже їх використання не вимагає виписки лікаря а тиск до 18 мм. рт. ст. позитивно вплине на організм у тому випадку, якщо людина дуже багато сидить чи стоїть. Лікувальні слід використовувати лише за призначенням лікаря флеболога, а госпітальні актуальні при стаціонарі. 

Особливості підбору компресійного трикотажу

Варто зазначити, що різні виробники позначають на своїх продуктах різноманітні параметри, причому чим їх більше - тим краще. Для отримання максимально достовірної інформації щодо розміру треба виміряти:

  • окружність щиколотки;
  • литковий м'яз;
  • під коліном;
  • середину стегна;
  • під сідницями. 

Знімати заміри необхідно вранці до чималого навантаження на ноги. Якщо на виробі вказані тільки ріст та вага, варто звернутися до консультанта, який допоможе підібрати ідеальний продукт, адже із таким мінімумом інформації важко зробити правильний вибір.

Хто використовує згаданий тип трикотажу?

Спортсмени, які майже кожного дня проводять час на тренуваннях. Компресійний виріб допоможе підтримати судини нижніх кінцівок та захистити від варикозу. Мандрівники також мають чимале навантаження на ноги. Люди із зайвою вагою нерідко обирають такий вид виробу, адже саме ожиріння вважається найчастішою причиною виникнення варикозу. Вагітні жінки за допомогою компресійного трикотажу не тільки захищаються від непотрібних набряків, але і від тромбозу.

Чимала популярність продуктів пов'язана із тим, що для їх виготовлення використовуються якісні матеріали. Вони відрізняються високими показниками повітропроникності, а також мають необхідні отвори для зручного вдягання. Окрім того, вироби набагато кращі за еластичні бинти, адже вони не сповзають і не викликають відчуття дискомфорту під час носіння. Панчохи підходять для прання в гарячій воді, ба більше, вони не деформуються та відомі своєю стійкістю до механічного впливу. Нерідко спеціалісти пропонують придбати вироби різного кольору, що також досить вигідно як з естетичної, так і з практичної точки зору. 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.