Середа, 29 Березня

Що має зробити майстер, щоб не спалити волосся під час фарбування

Зміна кольору волосся є відповідальним кроком, адже при цьому існують певні ризики, що впливають на якість пасом. Під час відвідування салону мало хто замислюється про такі речі, як окислювачі, відтінки та інші тонкощі, як правило, довіряючи колористам. Але ж обізнаність необхідна, це допомагає зберегти якість волосся на висоті. Маючи в своєму розпорядженні знання деяких деталей, ви будете завжди напоготові, а ваші локони - в безпеці. 

Фактори, які необхідно враховувати під час фарбування

Насамперед необхідно визначити стан пасом. Якщо вони не здорові, то колір не вийде гарним, оскільки він спотворюється за відсутності блиску. А цей ефект дає наповнене життєвою енергією волосся, під час відбиття світла закритою кутикулою. 

Процедура зміни кольору за допомогою пігментів передбачає кілька факторів, які важливо враховувати:

 • задану колірну основу - натуральні пасма або фарбувалися раніше;
 • чи є пошкоджені, чутливі ділянки;
 • схильність до алергічних реакцій; 
 • товщину й еластичність, а також пористість;
 • побажання клієнта і прогнозовані результати;
 • підбір пігменту, оксиду, якість продуктів;
 • післяпроцедурний догляд. 

Кожному колористу добре відомо, що найлегше мати справу з натуральною основою. У цьому випадку надається більше можливості для експериментів. З урахуванням фону освітлення і бажаного відтінку закладається нейтралізація. Якщо ж ідеться про раніше пофарбовані локони, то важливо уточнити такі деталі:

 • скільки часу минуло після останньої процедури;
 • які барвники було використано та їхню якість;
 • як часто виконувалася зміна кольору.

З урахуванням стану волосся та інших чинників колорист вибирає засіб, збагачений корисними інгредієнтами, достатній асортимент яких представлений в інтернет-магазині Froomo.

Важливо приділити увагу тестуванню пасма - важливому підготовчому етапу, оскільки без цього неможливо виявити історію волосся. Поспіхом можна не тільки не досягти потрібного ефекту, а й завдати шкоди шевелюрі. Від отриманого результату залежить вибір необхідних засобів. Потім майстер пропонує прогнозований варіант, а також технологію. 

Вибираємо фарбу для волосся та окислювач правильно

Для процедури передбачено різні види цієї продукції, вони бувають таких видів:

Стійкі (перманентні)

перетворюють базовий пігмент на темніший або світліший колір. Що більший вміст окислювача, то відчутніше і швидше освітлюється натуральний тон. Аміачний або моноетаноламіновий реагент робить волосся пухким, відкриваючи кутикулу. Дія оксиду полягає в окисленні натурального пігменту, що призводить до вивільнення місця в структурі для нового кольору. Потім штучним барвником заповнюються вільні зони. Головне завдання майстра полягає в фарбуванні пасом з мінімізацією шкоди локонам. Для цього професіонали рекомендують продукти з невеликим відсотком аміаку в складі. 

Тонуючі (напівперманентні)

вони не впливають на натуральний пігмент, не змінюючи і не освітлюючи його. Розподіл барвника відбувається у верхньому шарі кутикули. Завдяки складу доглядає за волоссям, не відрізняється агресивністю впливу. Колір зберігається орієнтовно протягом місяця. Барвники з кислим рівнем РН завдяки інноваційній формулі з функціями кондиціонера залишають локони наповненими життєвою силою та енергією, а колір насиченим і привабливим. 

Дія кожного пігменту відбувається в поєднанні з проявником. Агресивність взаємодії з лугом залежить від його процентного вмісту:

 • найбільш делікатним за ступенем впливу вважається 1-2% склад оксидів, які застосовуються для тонування;
 • для фарбування тоном темніше або досягнення ідентичного відтінку підходять 3% Volume, але сивину склад не перекриває;
 • перетворюють сивочолих - 6%;
 • зроблять світлішими на кілька тонів, працюють із сивими локонами - 9%;
 • коли потрібно освітлити на 3 тони, то вибирають - 12%. 

Сьогодні б'юті-індустрія пропонує продукти, що передбачають у складі компоненти для догляду, олії, рослинні екстракти, вітаміни тощо. Наприклад, безаміачні фарби серії не містять парабенів, відрізняються неглибоким дбайливим впливом на структуру волосся. Ви отримуєте потрібний відтінок, безпрецедентне сяйво, еластичність, видиме поліпшення стану здоров'я шевелюри. Важливий також догляд удома, який передбачає підтримку нового колірного іміджу за допомогою відповідних шампунів, бальзамів, масок тощо. 

Грамотно підібрані, виходячи з індивідуальних особливостей, засоби для догляду дають змогу закріпити отриманий результат, захоплювати оточення розкішною шевелюрою і приносити радість собі.

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.