П'ятниця, 9 Червня

Як подолати сухість шкіри за допомогою професійних косметичних засобів

Сухість шкіри не варто сприймати як даність. Це нездоровий стан, що часто є причиною дискомфорту:

  • лущення – викликає не лише косметичний дискомфорт, але й може стати причиною зараження інфекцією;
  • свербіння – здатний спричинити подразнення шкіри та серйозні візуальні дефекти;
  • передчасна поява зморщок – річ у тому, що суха шкіра не містить достатньої кількості жирних кислот, необхідних для підтримки еластичності;
  • гіперчутливість через відсутність захисного бар’єра від подразників – призводить до появи почервоніння та набряків;
  • схильність до запальних захворювань та акне.

Професійні засоби для сухої шкіри обличчя допоможуть подолати дискомфорт та уникнути багатьох проблем, що виникають через природну особливість дерми. Новітні технології, які використовуються при розробці сучасних засобів, дозволяють уникнути неприємних симптомів, відновити захисний бар’єр та подовжити вашу молодість.

Косметика для сухої шкіри

Як вибрати професійну косметику для сухої шкіри

Багато виробників професійної косметики мають окремі лінійки засобів, призначені спеціально для вирішення проблеми сухості шкіри. Насамперед при виборі косметики потрібно звертати увагу на склад. У якісних продуктах повинні міститися речовини, які:

  • захищають шкіру від зовнішніх стресів;
  • відновлюють гідроліпідний бар’єр;
  • стимулюють синтез колагену та еластину;
  • мають антиоксидантну дію;
  • вирівнюють текстуру шкіри та забезпечують її гладкість.

Створення безпечних та дієвих косметичних формул – складний та тривалий процес. Саме тому краще надавати перевагу брендам, які самостійно займаються розробками засобів, мають власні лабораторії та команди досвідчених фахівців. Яскравим прикладом є CHRISTINA – ізраїльський виробник, професійна косметика якого сьогодні відома в усьому світі. Продукція бренду містить високу концентрацію активних речовин та водночас є безпечною для шкіри. 

Косметика для сухої шкіри

Яких додаткових рекомендацій треба дотримуватися, якщо у вас суха шкіра

Окрім правильного догляду з використанням якісної косметики, суха шкіра потребує корекції способу життя та деяких ваших звичок. У подоланні проблеми допоможе щоденне вживання достатньої кількості води – завдяки цьому відбуватиметься зволоження зсередини. Крім того, варто слідкувати за вологістю повітря, контролювати яке допоможуть спеціальні пристрої для дому. Рекомендується уникати контакту з агресивними речовинами, які здатні зруйнувати природний захисний бар’єр. До них належать мийні засоби, спирт, навіть гаряча вода. Також варто уникати механічного впливу, що травмує дерму.

Правильне харчування є вашим вірним союзником у боротьбі за здоров’я загалом і шкіри зокрема. Раціон, багатий на вітаміни та жирні кислоти омега-3, допоможе виглядати молодо та привабливо.

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.