Четвер, 28 Вересня

Як вибрати офісне крісло?

Чи знаєте ви, що тривале збереження неправильної осанки приводить навіть до безповоротного викривлення хребта? З іншого боку, легші наслідки включають неприємні болі в суглобах і м'язах, а також погіршення настрою.


Сучасне крісло офісне є одним з найважливіших компонентів офісного простору, оскільки воно впливає на здоров'я, комфорт і продуктивність працівника. Вибір крісла має бути обдуманим і основаним на різних факторах. У цій статті розглянемо, чим повинна виділятися відповідна модель і як правильно вибрати офісне крісло


На що слід звернути увагу при виборі офісного крісла?

Почнемо з матеріалу, з якого виготовлено крісло. Вибір матеріалу залежить від ваших персональних уподобань і потреб.

Найпоширенішими матеріалами є:

  • Шкіра. Шкіряне крісло виглядає стильно і розкішно, але може бути дорожчим.
  • Штучна шкіра. Є більш доступним варіантом і має подібний вигляд.
  • Тканина. Тканинні крісла можуть бути менш комфортними протягом тривалого періоду сидіння, але вони можуть бути більш дихаючими і менш липкими влітку.

Другим важливим фактором є розміри крісла. Крісло повинно бути достатньо широким і глибоким для забезпечення комфорту. Рекомендується вибирати крісло з регульованою висотою, нахилом спинки і підлокітниками. Важливо, щоб крісло мало достатню підтримку для спини і шийного відділу, а також комфортний підголівник.

Крім того, варто звернути увагу на механізм регулювання крісла. Існує кілька типів механізмів, таких як механізм "категорії 1" (основний механізм), "категорії 2" (комбінований механізм) та "категорії 3" (комфортний механізм). Кожен з цих механізмів має свої переваги і недоліки, і ваш вибір залежить від вашого бюджету і потреб.

Також необхідно враховувати стабільність крісла. Воно повинно мати міцну базу і колеса для зручного пересування. Бажано вибирати крісло зі сталевими або алюмінієвими рами.

Правильне положення під час довгих годин роботи

Щоб крісло забезпечувало достатню підтримку, його необхідно відрегулювати відповідно до росту, ваги й форми тіла. Усі ми різні, тому чим більше варіантів налаштування, тим краще підходить для конкретного користувача.

  • Регулювання висоти сидіння: оптимальною висотою сидіння є та, яка дозволяє вам одночасно поставити ноги на землю і спину на спинку.
  • Встановлення належної висоти спинки: висота спинки повинна відповідати природному вигину хребта.
  • Регулювання глибини сидіння: забезпечує хорошу циркуляцію крові в нижній частині тіла. Правильна позиція - це та, яка дозволяє вам поставити кулак між переднім краєм сидіння і колінами, тоді як ваші ступні стоять на підлозі.
  • Контроль нахилу сидіння: воно повинно бути трохи нахилено так, щоб стегна були дещо вищі за коліна, а ступні рівно стояли на підлозі.

 

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.