Вівторок, 3 Жовтня

Вівторок, 11 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Кабінетом міністрів України 13 вересня цього року було прийнято постанову «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року»

 

Опубліковано в Освіта

Крім наслідків ворожих прильотів рятувальникам доводиться також ліквідовувати наслідки побутових займань, одне із яких днями трапилось на Бердичівщині. 

Опубліковано в Пригоди

З метою дотримання санітарно- епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води Міське комунальне підпирємство «Бердичівводоканал» повідомляє, що 19 жовтня 2022 року з 16:00 по 20 жовтня 2022 року до 16:00 буде проведена планова дезінфекція та промивка водопровідних мереж міста.

Опубліковано в ЖКГ

З понеділка, 10 жовтня, ворог здійснює масовані атаки по всій території України, в тому числі і по Житомирщині. Внаслідок обстрілів в нашому регіоні є руйнування серед об’єктів інфраструктури. 

Опубліковано в Пригоди

Хоча ще зовсім недавно керівництво «Бердичівтеплоенерго» обіцяло ввести в дію нормативні документи Мінрегіону щодо оплати місць загального користування власниками квартир, в яких встановлене індивідуальне опалення.

Опубліковано в ЖКГ

Збір донорської крові у нашому місті попередньо запланований на четвер, 13 жовтня. Ситуація в Україні нині напружена, але і потреба у крові для захисників є високою, тому есктренний виїзд КНП "Обласного центру крові "Житомирської міської ради має відбутися за графіком. 

Опубліковано в Медицина

Про це можна дізнатись з оприлюдненого днями на офіційному сайті Бердичева проекту рішення міської ради.

 

Опубліковано в Освіта

З 30 вересня по 4 жовтня юні футболісти, вихованці Дитячо-юнацької школи міста Бердичева перебували в Німеччині. Футбольні спільноти з міста Бад-Зегеберг в Німеччині та Бердичів поєднує довголітня плідна дружба та співпраця. 

 

Опубліковано в Спорт

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.