Вівторок, 3 Жовтня

Середа, 12 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Про цю Програму ми багато писали в цьому році, адже вперше за кілька десятиліть у місті звернули увагу на те, що централізоване теплопостачання іноді вкрай невигідне і дуже дороге.

Опубліковано в ЖКГ

Дискусія на цю тему розгорнулась на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні о 12.00.

 

Опубліковано в Політика

У четвер, 13 жовтня з 09.00 до 17.00 у Бердичеві деякі вулиці та окремі об’єкти будуть знеструмлені.

Опубліковано в ЖКГ

Сьогодні у Семенівській громаді відбулася нарада за участі поліцейських.

Опубліковано в Офіційна інформація

До експозиції осіннього вернісажу увійшли картини професійних майстрів - викладачів Бердичівської художньої школи, членів спілки художників "Вернісаж", а також роботи митців-новачків. У 2022 році перше на виставці представлені на огляд глядачів картини вихованців Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова та майстрині, яка на склі пише неймовірні ікони. У залі лунала музика, мелодії якої подарували присутнім учні музичної школи.

Опубліковано в Культура

У середу, 12 жовтня з 09.00 до 17.00 у Бердичеві деякі вулиці та окремі об’єкти будуть знеструмлені.

Опубліковано в ЖКГ

А першим випробуванням молодіжного хабу, створеного на базі міського палацу культури імені Шабельника, в якості майданчика для рокових мелодій, стала рок-вечірка минулої п’ятниці.

 

Опубліковано в Культура

Трагічна подія сталась у м. Андрушівці 9 жовтня. Близько 20 години до поліції зателефонувала 26-річна місцева жителька. Стривожена жінка повідомила про зникнення двох малолітніх дітей – 5-річного сина та 4-річної доньки. За словами матері, вони гуляли біля обійстя під її наглядом. Близько 17-ї години жінка зайшла до хати, а коли повернулась, у дворі дітей не було. Самостійні пошуки нічого не дали, тож мати звернулась до правоохоронців.

Опубліковано в Офіційна інформація

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.